Koji mobilni imate?

Telefon koje marke posedujete?

  • Apple

    Votes: 3 1,4%
  • HTC

    Votes: 12 5,7%
  • LG

    Votes: 11 5,2%
  • Motorola

    Votes: 2 1,0%
  • Nokia

    Votes: 94 44,8%
  • Panasonic

    Votes: 0 0,0%
  • Philips

    Votes: 0 0,0%
  • Samsung

    Votes: 49 23,3%
  • Siemens

    Votes: 0 0,0%
  • Sony Ericsson

    Votes: 39 18,6%

  • Total voters
    210
Učlanjen(a)
31.05.2014
Poruka
278
GTS-5600 nisam neki za telefone pa mi bolji ne treba :D mozda uzmem neku lumiu.
 
Učlanjen(a)
05.10.2016
Poruka
1
Dugo nijesam mogla da izaberem gdje da kupim telefon. Čovjek bi rekao da tu sitnicu možeš kupiti bilo gdje, ali ja sam se nekako opteretila sa svom tom kupovinom. Htjela bih da kupim najbolji model, ali ne i da me prevare u prodavnici, jer često čujem priče kako su cijene prenapumpane ili ti prodaju proizvod koji se poslije mjesec dana pokvari. I tako sam pročitala odzive na internetu, posavjetovala se sa poznanicima i naletjela na Internet-prodavnicu Datika. Sjećam se da sam negdje čula za nju, ali kad sam sam se zakačila za „najpopularnije“ prodavnice ovdje, nekako sam zaboravila na nju. Pogledala sam sajt, uporedila cijene i shvatila da su veoma povoljni. I zato sam ovdje, da bi me vi, drugari, posavjetovali. Sviđa mi se njihov izbor https://datika.me/category/telefoni/ , iodavno se kanimdakupimbaš ovdje, ali sam možda nešto propustila . Podijelite vase utiske, ako je neko od vas ovdje kupovao, jer ne bih htjela da, ne daj Bože, bacim novac.
 
Učlanjen(a)
27.12.2015
Poruka
107
xiaomi redmi3s,imam ga 3mjeseca i vrlo sam zadovoljan baterija 3 dana umjeremog koristenja

Poslano sa mog Redmi 3S koristeći Tapatalk
 
Učlanjen(a)
01.12.2016
Poruka
25
Samsung S21 ultra,
imam ga dva meseca i uglavnom sam zadovoljan njime.
Nesvidja mi se to sto aparate S serije i slicne od skora isporucuju bez punjaca i opreme,tako da i to predstavlja dodatni trosak.
Kamera od 108 mp je opravdala kvalitet.Baterija maximum dva dana.
 
Natrag
Top