Koji je „dozvoljen“ broj šema za jednu noć?

Koji je „dozvoljen“ broj šema za jednu noć?






Kako muškarci gledaju na nestašluke iz vaše prošlosti i druge ključne brojke…

thumbnail.php

Foto: Shutterstock

Da bismo funkcionisali kao „švajcarski sat“ potrebno je da imamo istu matematičku formulu u glavi, a evo i zašto:

3 je relativni broj „šema za jednu noć“…

… koji možemo da prihvatimo (da ne kažem „progutamo“). Spremni smo da memorišemo da ste bile (podvlačim bile) pre našeg sudbonosnog susreta otvorene za ovakve izlete. Neki broj više već izaziva nemir koji je teško sputati. Moj prijatelj Jovan mi se u časovima emotivnog očaja poverio: „Posle tri meseca velike ljubavi sa Jelenom odlučio sam da je pitam da li je nekada imala ‘seks-izlete’ sa muškarcima koje je upoznala u diskoteci/kafiću/žurci. Bez ikakvog velikog razmišljanja, a na moje iznenađenje, njen odgovor je kao iz topa ispaljen: ‘Da. I to nekoliko puta.’ Zastao sam i dalje ništa nisam pitao“. Utešio sam ga rečima: „Bitno je da ona tebe sada obožava. Dva-tri tipa za jednokratnu upotrebu nisu vredna pomena“. Progutao je moju priču, smirio se, a Jovan i Jelena su i dalje zajedno. Ne znam kako bi ova priča izgledala da je Jelena rekla mnogo, umesto nekoliko.

10 muškaraca…

…je prihvatljiva brojka koju jedna Cosmo devojka treba da „konzumira“ do srednjih dvadesetih godina. Možda je to nekome neznatan broj ili, pak, premnogo, ali računajući da seksualna aktivnost uglavnom počinje u 16, to bi značilo manje od dva muškarca godišnje. Potpuno razumljiva cifra za jednu modernu, urbanu devojku. Naravno, i za urbanog muškarca. Zato pokušajte da se „vrtite“ oko ove brojke, taman i ne imale toliko iskustva. Bolje ćemo prihvatiti ovo saznanje, nego da ste imale dva dečka za 10 godina.

16 godina razlike između muškarca i žene…

…je maksimum maksimuma (i to dvosmerno). Mi nemamo nikakav (barem u početku) problem u vezi sa mlađom ženom, ali mnogo starija žena i golobradi mladić, to je već problem (ako dođete do Eštona Kučera, pitajte ga). Činjenica je da postoji teorija da mlađi muškarac može, a ona ume, ali takvi odnosi su nam interesantni samo u početku i kada shvatimo da smo u suštini na „poligonu“ na kome se pripremamo za ozbiljnije okršaje (naravno sa vršnjakinjama). A ako posmatramo opciju „mlađa žena - ozbiljni čika“ i to ima svojih prednosti i mana: on ume, a ona može. Ali postavlja se pitanje dokle će on moći.

2 puta izađete sa Pravim i treći put „padnete za slobodu“…

…to je sasvim OK potez. Ipak, i u ovom slučaju je skor 3:1 u vašu korist (vi, ipak, diktirate tempo). Nemojte da bude ni 1:1, jer ne zaboravite nerešen rezultat u svakom sportu donosi malo bodova. Odneta pobeda na bojnom polju spavaće sobe donosi uvek veliku moralnu satisfakciju svakome, a o muškom egu da i ne govorim, čak iako smo prvu bitku izgubili. Gledamo vas drugim očima u svakom slučaju (niste se lako dali, a to je već izazov i za buduća osvajanja).







Izvor: Cosmopolitan
 
Natrag
Top