Koji driver instalirati? Savet

Učlanjen(a)
03.01.2016
Poruka
178
Jel moze neko da mi kaze sta da radim kad na oficialnom sajtu nema drajvera za windows 7?
Trazio sam drajver za graficku karticu Radeon x1300/x1550 series medjutim za win 7 nisam nasao, skinuo sam za Vistu i instalirao, radi drajver i prihvatio je komp instalaciju, medjutim komp malo zabada, e sad moze biti i da je do procesora i ram memorije jer je slab. Pa me zanima sta da radim za drajver?
 
Učlanjen(a)
03.01.2016
Poruka
178
I ja mislim da nije zbog drajvera, ali ajde cisto da pitam. Znaci moze da prodje taj Vistin na Win 7? :) Evo sad sam bio upalio komp da proverim da li secka, medjutim radi komp ok.

EDIT:

Ako kojim slucajem se nadjem opet u situaciji da nema za win 7, da li moze da prodje driver od viste za neki drugi model?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
I ja mislim da nije zbog drajvera, ali ajde cisto da pitam. Znaci moze da prodje taj Vistin na Win 7? :) Evo sad sam bio upalio komp da proverim da li secka, medjutim radi komp ok.

EDIT:

Ako kojim slucajem se nadjem opet u situaciji da nema za win 7, da li moze da prodje driver od viste za neki drugi model?

Drajveri za Vstu po nekad prolaze po nekad ne zavisi od komponente do komponente!
Probas pa vidis da li prolazi ili ne ako prodje ok ako ne prodje uklonis ga i trazis dalje!
A to sto komp zabada po nekad otvori task menadzer pa pogledaj koji proces vuce najvise cpu resursa!
 
Učlanjen(a)
03.01.2016
Poruka
178
Hvala ti u svakom slucaju, videcu kad budem opet se susreo sa time pa cu videti. A ovo za resurse znam, mada nema tu pomoci kad sam tek upalio komp, nema sta da vuce. Ovo je bas zakucavanje bilo, zamrzne slika kad stisnem desni klik za refresh.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.384
Hvala ti u svakom slucaju, videcu kad budem opet se susreo sa time pa cu videti. A ovo za resurse znam, mada nema tu pomoci kad sam tek upalio komp, nema sta da vuce. Ovo je bas zakucavanje bilo, zamrzne slika kad stisnem desni klik za refresh.
Mozda nije do drajvera moguce da HDD zeza pa zablokira.
Probaj da testiras HDD sa nekim od programa za tu oblast.
Ja nekada prepolovim HDD pa instaliram sistem recimo na D particiju bude sve ok.Desi se nekada da prvi dio HDD ima bad sektora pa zna da pravi bas slicne probleme kao kod tebe.
 
Učlanjen(a)
03.01.2016
Poruka
178
Druze, to sam prvo uradio. Nije do hard diska, 100/100 su mu ocene. Radi extra HDD. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Natrag
Top