Koji Browser koristite?

Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Opera VPN browser je sada dostupan svima
3d400489a633b2f809bd5a159f719336.jpg


Jedna od prednosti korišćenja VPN-a jeste svakako zaštita privatnosti. Postoji veliki broj VPN servisa, od kojih su neki i besplatni, dok drugi zahtevaju pretplatu. Sada je tu još jedna opcija, koju nam donosi Opera.

Ranije ove godine Opera je najavila da će ugraditi VPN servise u svoj browser, a sada je ovaj pregledač dostupan svima za preuzimanje. Pre ovoga, korisnici su morali da preuzimaju test/beta verziju kako bi isprobali servis.

Korisnici mogu da izaberu između pet zemalja iz kojih bi voleli da bude njihov VPN, a ovo uključuje Kanadu, Nemačku, Holandiju, Singapur i SAD. za one koji ne žele ili nemaju potrebu da izaberu specifičnu zemlju, Opera će izabrati onu za koju misli da nudi najbolje usluge.

Pored VPN podrške, novo ažuriranje za operu donosi bolje upravljanje baterijom, RSS feed u ličnim vestima i drugo.

Ja sam testirao i radi. Takođe, u novoj verziji ima integrisan i ad-bloker.
U pitanju je verzija 40.0.2308.62
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Opera VPN browser je sada dostupan svima
3d400489a633b2f809bd5a159f719336.jpg


Jedna od prednosti korišćenja VPN-a jeste svakako zaštita privatnosti. Postoji veliki broj VPN servisa, od kojih su neki i besplatni, dok drugi zahtevaju pretplatu. Sada je tu još jedna opcija, koju nam donosi Opera.

Ranije ove godine Opera je najavila da će ugraditi VPN servise u svoj browser, a sada je ovaj pregledač dostupan svima za preuzimanje. Pre ovoga, korisnici su morali da preuzimaju test/beta verziju kako bi isprobali servis.

Korisnici mogu da izaberu između pet zemalja iz kojih bi voleli da bude njihov VPN, a ovo uključuje Kanadu, Nemačku, Holandiju, Singapur i SAD. za one koji ne žele ili nemaju potrebu da izaberu specifičnu zemlju, Opera će izabrati onu za koju misli da nudi najbolje usluge.

Pored VPN podrške, novo ažuriranje za operu donosi bolje upravljanje baterijom, RSS feed u ličnim vestima i drugo.

Ja sam testirao i radi. Takođe, u novok verziji ima integrisan i ad-bloker.
U pitanju je verzija 40.0.2308.62
Upravo radim sa nje i veoma je dobra.Hvala ti.

Mozilla se apdejtovala na najnoviju verziju i opet pocela da Crash-oje.Ova Opera radi super i dosta je brza.Imao sam ranije neku verziju i nije bila ni priblizna ovoj.Sa ovim Browsverom vredi raditi.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
Zadnja verzije Opere (40-46) su odlične i trenutno je koristim ....Firefox sam koristio prije Opere i počeo je da pravi probleme i zastoje... Chrome mi ne odgovara nije loš ali Opera mi bolje leži jer ima u startu više stvari koji mi trebaju..
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.03.2011
Poruka
21
Mozila kuci, na poslu Chrome iako ja vise forsiram Mozilu

Lijep Pozdrav! Zahirović Jasmin
 
Natrag
Top