koje igre vole vaša djeca

Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
116
ovdje čitam samo koje mi igre volimo ,koje smo prešli, itd a da malo vidimo šta vaša djeca igraju,,,,,,,,,,,npr. moja mala ima šest godina sada igra madagaskara, broter bear ,,mnogo sam igara skinula ali i izbrisala zato što joj se nesviđaju (slagalice ,puzle ,bojanke )uopšte nevoli kaže da su to bebaste igrice .ne voli one koje mora igrati mišom moraju da joj budu uposlena bar tri ,četiri prstića .idol joj je lara croft(tomb raider legend)nije se odvajala od kompa pa sam je morala brisati.
 
Član
Učlanjen(a)
17.09.2009
Poruka
116
nadam se da na forumu ima i odraslih ....a možež nam i ti reći koje igre voliš(pitanje je vezano za djecu);)
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1
bok

vidim da niko ne odgovara na ovu temu....moje dijete ima 4 godine i obožava igrat edukativne igre za predškolu.......to mi je nekako za njega najbolje....naravno igra i igrice kao šta su bob the builder,jagodica bobica,dora,crveni pas itd....
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Ja ti mogu reći samo za svog bratića jer stalno visi na mom kompu. Ima 6 godina i igra Teenage Mutant Ninja Turtles, Need for Speed SHIFT, Brother Bear, Ice Age 3 i tako na taj fazon.
 
Član
Učlanjen(a)
21.04.2010
Poruka
12
pa moj brat igra najvise online igru Gladiatus, NFS Carbon, BLAZING ANGELS2(secret missions wwII) GTA San Andreas i tako te neke, neznam bas, ma igra sve...
 
Natrag
Top