Koja pesma opisuje to kako se trenutno osecate?

MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.680





jelen-pivo-guca.jpg




 
UREDNIK
Učlanjen(a)
27.06.2011
Poruka
10.546
Nažalost,ode još jena legenda,nisam ga mnogo slušala,ali moja ga je keva obožavala..........kaže i dalje ostaje u njenum srcu,i pesma koju najviše voli


 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.680


Gledao sam tenis,sve je vreme išla ova stvar,obojica su heroji.....navijao za Noleta,normalno,ali.......i slušam šta trenutno govori......NOLE!!!!!!
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
27.06.2011
Poruka
10.546


postam sa tatom nešto na mjuzi o njemu,iskreno,nisam ga volela,ali posle par preslušanih pesama i tekst koji pročitah,onako lično,na kraju prvog posta

Moja ga je mama obožavala,inače,i došli smo iz kanade pre par godina,živeli smo u Torontu,imao je,ne mogu da se iskreno setim koje godine TRI koncerta,rasprdata naravno,išla je na sva tri,tad sam slušala komercijalu,Jason donovan,kajli,inxs...........i išla sam na jedan koncert, i na pola koncerta izašla,jer nisam nikad kapirala "šta pesnik hoće da kaže"e da i žao mi je što nisam bila u Areni.....


e da,skidmo kompletan materijal koji je izdao,kao i pirate,knjige,Crvena mi dala ideju,sad,to ćemo na urednički,ali......mami je rođendan 26 novemra,kako i deda Stevi,pa ćemo da joj snimimo multimedijalno izdanje........njenog idola,plakala ko dete kad sam joj rekla.........Pozdrav svima,
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top