koja graficka kartica za ovu maticnu plocu

Član
Učlanjen(a)
27.02.2013
Poruka
6
koja graficka kartica za ovu maticnu plocu msi ms-6702 via k800 agp slot je najbolja da je 256mb i ddr2 a da je gejmerska.
Hvala svima
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Pa pazi ako planiras novu da kupis uglavnom imaju poslednje modele na lageru, tako da je svaka prilicno dobra, tj. bolja od starijih, naravno pogledaj specifikacije. Inace preporucujem Nvidia graficke, jer je Ati/AMD prestao sa podrskom za AGP graficke, i prebacio je podrsku u legacy deo, tako da se moze desiti da imas problema sa driverima. Inace ja sam za 110 E kupio Maticnu, procesor i 4 GB ram, sa integrisanom grafikom(Intel HD), koja mi za sada bolje sluzi nego prethodna AGP ATI HD 2600 Pro. Na primer sa starom grafickom i procesorom intel 3.2 Ghz, i 2GB ram sam mogao da poteram neke novije igrice, (par godina starosti i nove manje zahtevne), ali su sve seckale i brljale. Sada sa Integrisanom nemam tih problema. Sa starom grafikom seckao je video na 720p sada mogu komotno da ga gledam. Tako da razmisli vredi li dati velike pare. Ako mozes vidi za koliko mozes(tj. ako imas para), da prodas taj stari kompjuter i umesto investiranja u grafiku zamenis ceo kompjuter, pa kasnije kupis bolju gejmersku graficku. Ja sam imao sata i ata hdd, i prodao sam ata i za iste pare kupio sata hdd, tako da to nije neki problem. Naravno ako su komponente ispravne. Ako ne kupi polovnu graficku pa koliko god da traje, mada i one su skuplje od istih za PCIE slot sa slicnim karakteristikama.....
 
Natrag
Top