Kofiguracija - preporuka

Član
Učlanjen(a)
09.11.2011
Poruka
29
Evo jedan ima slicnu konfiguraciju kao i ti i radi mu glatko,
Na slici ti sve ok stoji GOOD sto znaci da je dobro i treba da ti radi fino ili uzmi neku jacu graficku pa vidi,ja sam imao daleko losu konfiguraciju sem graficke,
amd athlon 64x2 5000+,3gb rama i graficka ati 4850 512 ddr3 koje je radilo glatko kao na ovom videu,i svi nebitni programi u pozadini su mi pogaseni kao iz start up-a ugaseni da ne bi seckalo.

 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Na ovoj konfiguraciji bi trebao pes da ti radi perfektno, iskljuci antivirus dok igras zbog crack-a ili jos bolje stavi crack i rld.dll u exlusion list da ga ne skenira. Takodje pogasi nepotrebne procese dok igras. Meni na medium radi bes secknja sa integrisnom grafickom intel hd, koja je najlosija u intel hd seriji. Naravno ako hoces sve nove igrice da teras na maskimumu, uvek mozes da puknes 500 Eura za nesto sto ce za pola godine godinu da kosta 200-300 :) U principu sa ovom konfiguracijom mozes da se igras jos godinu 2, mozda zafali ram za nesto ali bas za najnovije naslove, koji ce biti isto tako zanimljivi i za godinu dana kada ce sve te potrebne komponente biti jeftinije :)
 
Natrag
Top