KODI Popcorn Time Kodi/XBMC Addon

Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
345
Popcorn Time od sada kao addon u Kodi-ju! Za sada sadrzaj addona cine samo filmovi. Nadam se da ce ubaciti i serije uskoro.

screenshot000.png screenshot001.png screenshot002.png screenshot003.png screenshot004.png

Instalacija preko KODI Popcorn Time repository-ja:

Kod:
raw.githubusercontent.com/Diblo/KODI-Popcorn-Time/Repository/repository.kodipopcorntime/repository.kodipopcorntime-1.0.2.zip

ili ceo postupak instalacije

Kod:
http://tutorial-iptv-xbmc.blogspot.com/2015/06/popcorn-time-add-on-for-kodi-xbmc-lets.html
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
Popcorn Time od sada kao addon u Kodi-ju! Za sada sadrzaj addona cine samo filmovi. Nadam se da ce ubaciti i serije uskoro.

Pogledajte prilog 74513 Pogledajte prilog 74514 Pogledajte prilog 74515 Pogledajte prilog 74516 Pogledajte prilog 74517

Instalacija preko KODI Popcorn Time repository-ja:

Kod:
raw.githubusercontent.com/Diblo/KODI-Popcorn-Time/Repository/repository.kodipopcorntime/repository.kodipopcorntime-1.0.2.zip

ili ceo postupak instalacije

Kod:
http://tutorial-iptv-xbmc.blogspot.com/2015/06/popcorn-time-add-on-for-kodi-xbmc-lets.html
Samo da dodam da kao i za pulsar,tako i za popcorn,treba imati minimum 20 gb slobodne memorije na C particiji kod windowsa,ili isto toliko na sd card kod androida jer u toku gledanja filma kešira kompletnu veličinu filma,koju kasnije naravno briše.
Tako da ako se odlučite da gledate blurey film razmislite da li imate dovoljno prostora.
 
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
345
Da gledanje torrenta u Kodi-ju je gotovo nemoguce kod mene. Ali pronaso sam nacin. Gledam torrente bez downloadovanja preko acestream playera. Samo skinem torrent fajl i pustim ga preko pomenutog playera. Takodje moze i preko ROX Playera. Obecavam da vise necu spamovati teme o mom problemu. :)
 
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
345
Hoce biti kodipopcorn podrska za serije u novoj verziji?

Bice uskoro. Citao na njihovom forumu. Autor ovog addona kaze da su serije u planu, ali da trenutno radi na unapredjenju i ispravkama nekih gresaka. To je bilo 08-06-2015. Videcemo. Valjda radi na tome.
 
Natrag
Top