Kodi 17 Krypton

Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
zasad salts jos radi sa traktom...inace stvarno trenutacno postoji kaos....svi glavni sajtovi I samim time adoni sve blokirano....pokusao instalirati istream I nece jer isto xunitytalk sajt ne radi.....

Poslano z mojega EVA-L09 z uporabo Tapatalk
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
27.05.2013
Poruka
1.908
Kod mene radi exodus ,specto ...

o9dIP8r.jpg



Treba da instalirate GADGET WIZARD Addon ,evo repo:

Kod:
Repo:http://gadgetjunkieuk.net/gadgetswizard/

Evo i kako instalirati :

 
Učlanjen(a)
12.05.2016
Poruka
31
Koliko vidim, exodus nam se bliži kraju. Tvaddons.ag ne postoji više, i kod ceo-michael navodi se da je exodus nedostupan.
Juče nisam mogao pristupiti trakt listi serija, dok su filmovi bili dostupni. Moraće se vršiti prelazak na quasar.

Poslato sa P8 lite uz pomoć Tapatoka

problem je izgleda u boldovanom . Našao sam neku bezveznu adresu i aktivirao preko titaniuma .
Za sada radi
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
ne znam zasto se mi bubles adon ne svidja? mislim odlican je ali nekako deluje veoma sporo....inace koliko sam testirao ima podrsku za skoro sve od torenta, free hostera, premiumize, real-debrid, easynews.....ali stvarno je spor, posebno kad se vracas unazad.....
 
Učlanjen(a)
12.05.2016
Poruka
31
ne znam zasto se mi bubles adon ne svidja? mislim odlican je ali nekako deluje veoma sporo....inace koliko sam testirao ima podrsku za skoro sve od torenta, free hostera, premiumize, real-debrid, easynews.....ali stvarno je spor, posebno kad se vracas unazad.....

zašto imam osećaj da sam pao sa marsa svaki put kada čitam slične poruke :D ono pao sa marsa pa još u špansko selo :roll:
 
Natrag
Top