Kodi 17 Krypton

Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
Odmah nakon startovanja Kodi jarvis 16.1 mi izbacuje tu poruku..
a inace koristim 4 addona vec duze vreme ( Exodus, 1Channel, LiveTVSerbia i BestOfYouTube... obicno stavim i Phoenix na drugu poziciju ali mi ga zadnjih dva dana obrise, mislim na shortcut...

Screenshot_2.png
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Odmah nakon startovanja Kodi jarvis 16.1 mi izbacuje tu poruku..
a inace koristim 4 addona vec duze vreme ( Exodus, 1Channel, LiveTVSerbia i BestOfYouTube... obicno stavim i Phoenix na drugu poziciju ali mi ga zadnjih dva dana obrise, mislim na shortcut...

Pogledajte prilog 101536

Lepotane Soulman, ako sledimo liniju zdravog razuma na tom izlazecem ekranu jasno stoji da verzija koju ti koristis ne podrzava HTTPS protocol koji u zadnje vreme upotrebljva vecina stream sajtova.
Znaci prvo skini najnoviju verziju, zatim ako hoces bekapuj postojecu. Zatim sa Revo Uninstaller izbrisi potpuno prethodnu verziju, glupo bi bilo da te savetujem da restartujes racunar, jer verovatno ni ja jebih, ali posle instaliraj tu originalnu verziju bez, ali "bez", ovih tvojih addona i probaj. Ako radi, to je to i posle dodaj kompaktibilne(koji se slazu), addon-e.

Ovo te verovatno ne interesuje, ali nemam pojma u ovoj oblasti, tako da probaj ovu zdravu logiku,
..ovo naravno nije jedino resenje ..pu, pu ..daleko bilo, ali moz se procita kao uzgred bilo ...
Baster(Bejzik/Bazlik-ko ne zna) out.
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
Hvala na detaljnom objasnjenju, ali sve je to meni oko reinstalacije , bekapovanja poznato...
samo me interesuje da li se mora preci na 17.1 , jer mi i ovako sve super radi..
evo TORPEDU se to ne pojavljuje a isto koristi 16.1 ???
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
On spominje nekakav skriveni, ja sad mogu samo da nagadam sta je to, posto nemam pojma. Verovatno neki skriveni "Hidden fajl", koji se kopira u folder sa novom instalacijom. Ovo ipak mora da pitamo njega, sem ako se nije salio.
Ja bih verovatno testirao ovu mogucnost(sa hiden fajlom), ali sad zavisi od toga na sta je on zapravo mislio, ..Baster out.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.937
Hvala na detaljnom objasnjenju, ali sve je to meni oko reinstalacije , bekapovanja poznato...
samo me interesuje da li se mora preci na 17.1 , jer mi i ovako sve super radi..
evo TORPEDU se to ne pojavljuje a isto koristi 16.1 ???
Pa šta ti je problem onda probati, instaliraj nanovo i ubacuj te adone. Sve što ja imam sam ubacivao ili iz zipa ili u skriveni. Logično mi je da neki od njih ne podržava sistem, koji...naći ćeš sistemom eliminacije :D
Mislim da sam ovde skidao starije verzije kodija
Kod:
http://ftp.halifax.rwth-aachen.de/xbmc/releases/win32/old/
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
Da ja sada ne pametujem i prepisujem...ovde je sve objašnjeno
Kod:
http://blog.skystreamx.com/current-state-kodi-16-1-17-1-exodus/
Ako koristiš automatsku instalaciju addona preko fusion-tvaddons,a koristiš :D
Moraš deinstalirati kodi 16.1 zajedno sa "skrivenim folderom"(C:\Users\USER\AppData\Roaming\Kodi)...instalirati poslednju verziju kodija...i sve iz početka...fusion...itd...i onda onaj njihov indigo...
Vecina video addona radi na 16.1...samo je bedan ili već nikakav izbor HD izvora...
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.937
Da ja sada ne pametujem i prepisujem...ovde je sve objašnjeno
Kod:
http://blog.skystreamx.com/current-state-kodi-16-1-17-1-exodus/
Ako koristiš automatsku instalaciju addona preko fusion-tvaddons,a koristiš :D
Moraš deinstalirati kodi 16.1 zajedno sa "skrivenim folderom"(C:\Users\USER\AppData\Roaming\Kodi)...instalirati poslednju verziju kodija...i sve iz početka...fusion...itd...i onda onaj njihov indigo...
Па не мора последњу верзију :beee:
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
Poslednja izmena:
Natrag
Top