Kodi 17 Krypton

Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
ovo je prva zvanicna verzija koju sam odinstalirao i vratio 16.1 na svim napravama.....problem je u plejeru....cak ni moja siol lista ima problema na nekim kanalima posebno na android telefonu....a kod kompjuter verzije siol lista radi ok ali ima problem sa 60000fps strimovima....vratio nazad na 16.1 i nema problema.....nadam se da autori znaju da imaju problem.....
Onda moraš menjati avatar

Poslato sa Huawei P8 Lite uz pomoć Tapatoka
 
Učlanjen(a)
16.01.2010
Poruka
12
pozdrav instalirao sam kodi 17 sve je bilo u redu ,ali kad sam trebao da ga pokrenem izbacuje eror the program can t start because api-ms-crt-runtime-1-1-0.dl pise jel zna neko zbog cega nece inace kodi 16 je radio dobro na windows sedam sam hvala
 
Član
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
511
Zajebao sam se pa uradio upload KODi-ja na tabletu i android box-u sa 16.1 na 17...... kako da povratim verziju 16.1? Jel' mora brisanje pa instalacija željene verzije ili postoji backload?
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Zajebao sam se pa uradio upload KODi-ja na tabletu i android box-u sa 16.1 na 17...... kako da povratim verziju 16.1? Jel' mora brisanje pa instalacija željene verzije ili postoji backload?
najbolje je da sacuvas onaj skriveni folder kodi pa onda reinstal pa vratis folder nazad....bila je nekad opcija back ali mislim da je nema vise....
 
Učlanjen(a)
06.02.2017
Poruka
7
Ovo je stvarno previše.
Na jednom starom Android TV boxu hoču instalirati Kodi ali nema ga na Play, samo SPMC. OK instaliram, podesim LiveTV i radi, sve izgleda ko XBMC, TV programi se prebacuju munjevito, nešto takvo nisam još vidjeo, osim pre 40 godina na anolognom TV Ei Niš.
Onda hocu to isto da imam na PCju, HTPC win7 4 jezgra, namjestim istu playlistu ali prebacivanje TV stanica standardno sporo kao kod novih TVa.
Zašto ne probati i na tabletu, tamo na Play ima Kodi, namjestim sve žive video addone i radi kao što treba, izgled ko xbmc.
Zašto ne i na telefon, instalira Kripton, sve drukčije, probam instalirati SPMC i dobijem neki posve treči izgled programa, sve drugčije, namjestim LiveTV, lista kanala se loada na početku ali nikdje Live TV ili TV opcija, da startujem Live TV.
A onda juče konačan udar na moje strpljenje, tablet se automatski nadgrađuje na Kripton. Kažem si OK dobro, zašto ne Kripton, jednom treba preči na novo. Strava i užas, sve je sporo, najgore je, da prstom tapneš jedno, dobiješ nešto drugo. Tapneš sedmi addon, selektira in startuje treči :assassin:

Postoji li mogučnost, da se podesi samo jedna instalacija, koju iskopiram na ostale uređaje, te koji XBMC izabrati. Treba mi samo LiveTV i video.
 
Učlanjen(a)
29.11.2012
Poruka
106
moras da napravis build od te prve instalacije to jest da iskopiras user data folder
 
Učlanjen(a)
16.01.2010
Poruka
12
pozdrav instalirao sam kodi 17 sve je bilo u redu ,ali kad sam trebao da ga pokrenem izbacuje eror the program can t start because api-ms-crt-runtime-1-1-0.dl pise jel zna neko zbog cega nece inace kodi 16 je radio dobro na windows sedam sam hvala
 
Učlanjen(a)
06.02.2017
Poruka
7
moras da napravis build od te prve instalacije to jest da iskopiras user data folder
Za userdata folder znam, moje pitanje je bilo kako to ide između Androida i Winsa, te dali ima veze koju verziju Kodija ili SPMC imaš.
Moja ideja je bila, da na sve uređaje stavim isto izdanje Kodija, da barem tu nemam problema. Znači koje izdanje izabrati i dali su brojevi izdanja SPMC i Kodija isti.

Neke info sam pronašao ovdje https://www.reddit.com/r/kodi/comments/3rxhxd/can_i_backup_on_android_and_restore_on_windows/ Ukratko, uglavnom ide, ali bolje je na svakom uređaju sve iznova.
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
pozdrav instalirao sam kodi 17 sve je bilo u redu ,ali kad sam trebao da ga pokrenem izbacuje eror the program can t start because api-ms-crt-runtime-1-1-0.dl pise jel zna neko zbog cega nece inace kodi 16 je radio dobro na windows sedam sam hvala
ako ti 16.1 radi dobro vrati nazad....ne znam zasto ti izbacuje taj error.....
 
Natrag
Top