Ko vam je doneo najviše radosti ove godine?

Ko vam je doneo najviše radosti ove godine?


  • Total voters
    19
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Ko vam je od sportista doneo najviše radosti ove godine?
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Beljo, kopiraš ove ankete iz Bljica. :beee:


Glasao sam za opciju 1, al' konkretno mislio sam na Đokovića. Bez sumnje, obeležio je ovu godinu, a posebnu mu hvala za svaku pobedu protiv Nadala i Federera, uživao sam gledajući kako ih teroriše. stink. Pod broj dva ovi "ludi" odbojkaši i odbojkašice, a za vaterpolo se više i ne radujem k'o nekad jer smo postali toliko dominantni da sad imamo samo jednog ozbiljnog protivnika - motivaciju.yes3
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Beljo, kopiraš ove ankete iz Bljica. :beee:


Glasao sam za opciju 1, al' konkretno mislio sam na Đokovića. Bez sumnje, obeležio je ovu godinu, a posebnu mu hvala za svaku pobedu protiv Nadala i Federera, uživao sam gledajući kako ih teroriše. stink. Pod broj dva ovi "ludi" odbojkaši i odbojkašice, a za vaterpolo se više i ne radujem k'o nekad jer smo postali toliko dominantni da sad imamo samo jednog ozbiljnog protivnika - motivaciju.yes3
Kad možemo da kopiramo tekstove (mislim na više nas na forumu), možemo i ankete!yes3
Mene su odobjkaši/odbojkašice najviše obradovali, jer je to bilo neočekivano. Đoković je bio senzacija na početku sezone, ali sam se navikao kasnije, tako da nije bilo mnogo žara.
 
Natrag
Top