Ko Je Najveći Spamer SF-a ?

Najveci spamer SF-a?

  • PIGGY

    Votes: 7 10,0%
  • black wizard

    Votes: 26 37,1%
  • Tomisa

    Votes: 5 7,1%
  • Crnka Full

    Votes: 7 10,0%
  • Ulukiora

    Votes: 7 10,0%
  • cupka03

    Votes: 1 1,4%
  • BLACKandBLOND

    Votes: 2 2,9%
  • Blueangel011

    Votes: 1 1,4%
  • slavn

    Votes: 0 0,0%
  • srdjan911

    Votes: 0 0,0%
  • igortehno

    Votes: 1 1,4%
  • alziraczizu

    Votes: 1 1,4%
  • Vibe Tribe

    Votes: 1 1,4%
  • yukic

    Votes: 0 0,0%
  • ceca69

    Votes: 8 11,4%
  • mojne011

    Votes: 2 2,9%
  • sone-sakli

    Votes: 0 0,0%
  • nency2

    Votes: 1 1,4%

  • Total voters
    70
  • Poll closed .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Šta te briga... nego nisi morao da spamuješ pred put :)

Nego setio sam se što nije očekivano interesovanje za temu. Forumaši su videli kako je PIGGY istraumirala Wizarda i sad se plaše da ih ne napadne zbog njihovog izbora u anketi, misleći da može da vidi ko je za koga glasao, a ne može yes3
Ma ja to onako, da razmrdam "glasače"! :blum3:
A wizardu izgleda slaba magija, kad je pigica uspela da ga "istraumira"! Mada mislim da ona nije takva, možda ima oštar jezik, ali ipak je to samo maska, da se iza tog čeličnog oklopa nalazi romantično i pomalo povređeno srce...
Nego, niko ne komentariše dosadašnje rezultate ankete, za mene je ovo pomalo neočekivano... Mog "favorita za zlato" ni nema na listi... :(
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ma ja to onako, da razmrdam "glasače"! :blum3:
A wizardu izgleda slaba magija, kad je pigica uspela da ga "istraumira"! Mada mislim da ona nije takva, možda ima oštar jezik, ali ipak je to samo maska, da se iza tog čeličnog oklopa nalazi romantično i pomalo povređeno srce...
Nego, niko ne komentariše dosadašnje rezultate ankete, za mene je ovo pomalo neočekivano... Mog "favorita za zlato" ni nema na listi... :(
Ti kao Zonki, vama je do sprdnje a spamovi pljušte li pljušte yes3
Ne znam za Wizarda sam neka kaže, ali da je lako sa PIGGY nije, kada neko postane njena meta mora dobro da se pazi :dntknw:
....sve je moguće... yes3

ja to radim na svim temama, radi dobro bit foruma a i da razbijem monotoniku.
Dosta si dogurao sa ovim nikom :yea:
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Mene samo interesuje sta ce biti kada se zavrsi ovo glasanje ? Jer do maja ima iha ha, pojavice se jos spamera i sta ce biti onda.:???:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ne znam za Wizarda sam neka kaže, ali da je lako sa PIGGY nije, kada neko postane njena meta mora dobro da se pazi :dntknw:
....sve je moguće... yes3
Mislim da piggy to radi samo onima koji joj se svide, da je to neki njen fazon, klizeći sa dve noge, da skrene pažnju! :)
Da se vratim temi. Očekivao sam više učesnika u anketi, mislim da bi time "nagrada" imala veću "težinu", mada, tek joj je drugi dan, dobar prosek za sada...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Jes' tako - opasna je PIGGY! Ja lično ne bih voleo da me "uzme na zub"! :vorred:
A ko bi voleo :vorred:
Ali ako bude opet udarila na Klub moraćemo da se branimo kako znamo i umemo... to je ipak iznad nas yes3
Daleko je maj, pošto je PIGGY otvorila temu smisliće i adekvatnu nagradu za pobednika... mislim da bi neka "etiketa" na profilu bila najbolje rešenje...:dntknw:

Mislim da piggy to radi samo onima koji joj se svide, da je to neki njen fazon, klizeći sa dve noge, da skrene pažnju! :)
Da se vratim temi. Očekivao sam više učesnika u anketi, mislim da bi time "nagrada" imala veću "težinu", mada, tek joj je drugi dan, dobar prosek za sada...
Moguće da je tako nije mi palo na pamet, mada je to malo surovo, znam kako u svetu fudbala to funkcioniše...
Rekao sam što ne glasaju ljudi, sigurno je TO razlog yes3
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Dosta si dogurao sa ovim nikom :yea:

Mislis da mu je vreme......
16m36tt.gif


On je sa jednim istim youtube klipom,takodje jedan od kraljeva
28vyov8.gif
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Mislis da mu je vreme......
URL]


On je sa jednim istim youtube klipom,takodje jedan od kraljeva
URL]
Ne, nije još... ako me sećanje ne vara jedini uz zjovana ima svoju temu, to valjda dovoljno govori yes3

Nije loš taj klip, nije da nema poentu... a ako je ljudima zanimljivo mora da se poštuje volja većine :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top