Ko Je Najveći Spamer SF-a ?

Najveci spamer SF-a?

  • PIGGY

    Votes: 7 10,0%
  • black wizard

    Votes: 26 37,1%
  • Tomisa

    Votes: 5 7,1%
  • Crnka Full

    Votes: 7 10,0%
  • Ulukiora

    Votes: 7 10,0%
  • cupka03

    Votes: 1 1,4%
  • BLACKandBLOND

    Votes: 2 2,9%
  • Blueangel011

    Votes: 1 1,4%
  • slavn

    Votes: 0 0,0%
  • srdjan911

    Votes: 0 0,0%
  • igortehno

    Votes: 1 1,4%
  • alziraczizu

    Votes: 1 1,4%
  • Vibe Tribe

    Votes: 1 1,4%
  • yukic

    Votes: 0 0,0%
  • ceca69

    Votes: 8 11,4%
  • mojne011

    Votes: 2 2,9%
  • sone-sakli

    Votes: 0 0,0%
  • nency2

    Votes: 1 1,4%

  • Total voters
    70
  • Poll closed .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Mislim znam sta znaci ali kakve ima to veze ko je koliko odgovorio puta u ovoj temi.Sta ja odgovorim 10 puta i ja sam spamer.Ma daj molim te

E,sad si dobro rekao!

Narode,lično nemam pojma ko je najveći spamer na SF,ali vam tačno mogu reći ko na SF spamuje! Spamuju svi! Ja prvi... Nema onoga ko do sada nije skrenuo sa teme,a da je iole redovan posetilac SF...
Wizard je u početku lupetao po svakoj temi (skoro),ali danas se kod njega vidi "napredak"! Njega sam uzeo za primer jer vodi u anketi...
Možemo se sad medjusobno optuživati,ali ništa sa tim ne rešavamo već se samo produbljuje jaz medju "zaraćenim stranama" bez ikakvog izgleda za pomirenje! Na kraju krajeva i da mene neko "optuži" za spam - zaboli me papaja! Kao i za % ispod nick-a! Daj da se družimo,zezamo (ne podje*avamo),ozbiljno popričamo... Samo da se smanji doza "neprijateljstva"!

Sledi jedan :spam:

'Ajde da izaberemo himnu SF-a! :clapping::clapping::clapping: ja predlažem:

 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Iskreno, zabole i mene .... Ionako mi nije vazno ko ce sta da misli, ja znam koliko sta radim, znam svoju aktivnost i nema sanse da ne spamujem ako to ustvari sam ne zelim. Svako ima prava da jednom u zivotu ispadne budala. Ja sam tu lekciju naucio ... Verujem da ce i ostali ....
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Znaci nije svako spamovao nije clan koji nema postova hahahahah.Naravno ja sam isto ponekad spamovao ali ne namerno jer nisam znao da ce se taj moj post proglasiti kao spam.Zato do novog vidjenja goodbye
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Rezultati su ocigledni......Trebala bi neka nagrada za ovo???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top