Ko Je Najveći Spamer SF-a ?

Najveci spamer SF-a?

  • PIGGY

    Votes: 7 10,0%
  • black wizard

    Votes: 26 37,1%
  • Tomisa

    Votes: 5 7,1%
  • Crnka Full

    Votes: 7 10,0%
  • Ulukiora

    Votes: 7 10,0%
  • cupka03

    Votes: 1 1,4%
  • BLACKandBLOND

    Votes: 2 2,9%
  • Blueangel011

    Votes: 1 1,4%
  • slavn

    Votes: 0 0,0%
  • srdjan911

    Votes: 0 0,0%
  • igortehno

    Votes: 1 1,4%
  • alziraczizu

    Votes: 1 1,4%
  • Vibe Tribe

    Votes: 1 1,4%
  • yukic

    Votes: 0 0,0%
  • ceca69

    Votes: 8 11,4%
  • mojne011

    Votes: 2 2,9%
  • sone-sakli

    Votes: 0 0,0%
  • nency2

    Votes: 1 1,4%

  • Total voters
    70
  • Poll closed .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
508
Razumem da je u pitanju glasanje između 5-7 osoba. Ali između 18 osoba sa pitanjem "Ko je najveći spamer na SF-u" to ne mogu da razumem. Po mom mišljenju, 4 osobe nisu spameri:
black wizard, Crnka Full, cupka03 i srdjan911. Za ove ostale, iskreno, nisam siguran.

prvi su napisani na listi a ljudima je bilo mrsko čitati dalje.
 
Apsolvent
LEGEND
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
1.439
Umesto da se uradi anketa tipa "Koja pop/rok grupa je ostavila dubok trag" ili "Ko je po vama idealan za urednika/uploadera" pa da i razumem. Ali, da se u anketi postavi 18 korisnika i da se pri tom pojave tzv. varnice između korisnika koje su postavljeni u anketi a i oni van ankete, to je sasvim suludo. Umesto da se što više družimo i zabavljamo, mi se svađamo oko toga ko je ko više spamovao, da se prekidaju prijateljstva i tome sličnom. Mani te se toga. Iskreno vam govorim.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Umesto da se uradi anketa tipa "Koja pop/rok grupa je ostavila dubok trag" ili "Ko je po vama idealan za urednika/uploadera" pa da i razumem. Ali, da se u anketi postavi 18 korisnika i da se pri tom pojave tzv. varnice između korisnika koje su postavljeni u anketi a i oni van ankete, to je sasvim suludo. Umesto da se što više družimo i zabavljamo, mi se svađamo oko toga ko je ko više spamovao, da se prekidaju prijateljstva i tome sličnom. Mani te se toga. Iskreno vam govorim.
U Muzičkim diskusijama ima dovoljno tema za razgovor ali se opet skoro sve svodi na postavljanje klipova... yes3
A na ovakvim temama se najbolje družimo. Makar svako ima šansu da kaže šta misli o drugom, šta će ti neko kao "prijatelj" ako loše misli o tebi ali to neće da ti kaže. Ovde barem sve može da se raspravi, može i preko pp, ali ovako je direktnije i ostalima može da posluži za nauk yes3
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
bleki ti vodis sa 13 glasova ... ja drugo mesto sa 6 ... i nas prijatelj Tomislav 4 ... :vorred:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top