KMS Activator Ultimate 2014

Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
181
Naravno da imas pravo na misljenje, ali mislim da nam je svima u interesu da ovo bude dobar forum, pa bi misljenja trebala da budu objektivna. Da li si isprobao ovaj aktivator? Cime nisi zadovoljan? Da li ti je AV program vristio zbog njega i koji AV koristis? Da li (ako je prosao AV kontrolu) nisi uspeo da aktiviras Windows sa njim? Jesi li ga pokrenuo kao administrator, pa opet nije radio? Jesi li nasao sumnjiv fajl medju aktivnim procesima? To je ono sto bi trebalo da napises, ako vec izrazavas svoje misljenje.
Ja nikada nikome nista ne preporucujem, a da nisam detaljno proucio i sam testirao i naravno bio zadovoljan (a trudim se da drzim visoke standarde).
Nije ni u redu sto si mi bacio ovaj link kao neku cinjenicu. Kao prvo suvise je uopsten, kao kada bi ja nesto tvrdio i dao ti link serbianforum.org pa se ti snalazi. Kao drugo (i vaznije) ne podrzava tvoja ubedjenja. Ovo je jedan jedini komentar koji sam nasao za ovaj aktivator i pozitivan je.
Kod:
http://forums.mydigitallife.info/threads/52162-Phone-activation-gives-quot-License-acquisition-failure-details-hr-0xC004C003-quot?p=871000&viewfull=1#post871000
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Nije moj deo foruma, ne bih da se mesam u raspravu cisto da dam svoje misljenje.
Ja sam prvi windows 7 aktivirao sa KMS aktivatorom i nisam imao problem sa windowsom (makar da sam primetio).
Ovo sto je Shakajaada uradio je fantasticno uputstvo i prilikom sledece instalacije Windowsa i nadalje sigurno cu koristi bas to uputstvo, jer izmedju KMS aktivatora i tog uputstva od Shakajaade za aktivaciju preko skype, biram skype - moje misljenje.
Pozz
 
Član
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
23
Registracijom preko skype ostavljate sve podatke microsoftu jer je skype u njegovom vlasništvu,ostavljate IP,MAC,username,telefonski broj ako je sinkhroniziran,sve.. nisu oni dali slučajno registraciju preko skype.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Naravno da imas pravo na misljenje, ali mislim da nam je svima u interesu da ovo bude dobar forum, pa bi misljenja trebala da budu objektivna. Da li si isprobao ovaj aktivator? Cime nisi zadovoljan? Da li ti je AV program vristio zbog njega i koji AV koristis? Da li (ako je prosao AV kontrolu) nisi uspeo da aktiviras Windows sa njim? Jesi li ga pokrenuo kao administrator, pa opet nije radio? Jesi li nasao sumnjiv fajl medju aktivnim procesima? To je ono sto bi trebalo da napises, ako vec izrazavas svoje misljenje.
Ja nikada nikome nista ne preporucujem, a da nisam detaljno proucio i sam testirao i naravno bio zadovoljan (a trudim se da drzim visoke standarde).
Nije ni u redu sto si mi bacio ovaj link kao neku cinjenicu. Kao prvo suvise je uopsten, kao kada bi ja nesto tvrdio i dao ti link serbianforum.org pa se ti snalazi. Kao drugo (i vaznije) ne podrzava tvoja ubedjenja. Ovo je jedan jedini komentar koji sam nasao za ovaj aktivator i pozitivan je.
Kod:
http://forums.mydigitallife.info/threads/52162-Phone-activation-gives-quot-License-acquisition-failure-details-hr-0xC004C003-quot?p=871000&viewfull=1#post871000


Pa majka mu stara jel moram da ti nacrtam. U tome i jeste stvar što nisu ništa rekli. Ta "aplikacija" nije vrijedna da se nađe na tom forumu....Stručnjaci koji su aktivirali Win 7 kao i Win 8 pa kasnije Win 8.1 su tamo. Ova "aplikacija" koju ti, hajde da kažem "guraš" nije ni zavrijedila da se tamo među njihovim projektima nađe. Što se tiče ove diskusije ja ovdje završavam. Nemam ja ništa druže od ovoga. Ni u džep ni iz džepa...Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
138
Naravno da imas pravo na misljenje, ali mislim da nam je svima u interesu da ovo bude dobar forum, pa bi misljenja trebala da budu objektivna. Da li si isprobao ovaj aktivator? Cime nisi zadovoljan? Da li ti je AV program vristio zbog njega i koji AV koristis? Da li (ako je prosao AV kontrolu) nisi uspeo da aktiviras Windows sa njim? Jesi li ga pokrenuo kao administrator, pa opet nije radio? Jesi li nasao sumnjiv fajl medju aktivnim procesima? To je ono sto bi trebalo da napises, ako vec izrazavas svoje misljenje.
Ja nikada nikome nista ne preporucujem, a da nisam detaljno proucio i sam testirao i naravno bio zadovoljan (a trudim se da drzim visoke standarde).
Nije ni u redu sto si mi bacio ovaj link kao neku cinjenicu. Kao prvo suvise je uopsten, kao kada bi ja nesto tvrdio i dao ti link serbianforum.org pa se ti snalazi. Kao drugo (i vaznije) ne podrzava tvoja ubedjenja. Ovo je jedan jedini komentar koji sam nasao za ovaj aktivator i pozitivan je.
Kod:
http://forums.mydigitallife.info/threads/52162-Phone-activation-gives-quot-License-acquisition-failure-details-hr-0xC004C003-quot?p=871000&viewfull=1#post871000
Ovako hocu da napisem jos par reci sto se tice ove teme i necu vise da komentarisem uopste neka ljudi procene sta je bolje:

1) Kao prvo, moj prvi komp na kome sam radio bio je PC 286 tako da sam prosao sve windows sisteme do sad i gledajuci sa moje laicke strane windows XP sp2 i windows 8.1 koje sam aktivirao seriskim brojevima su daleko bez premca. Stim sto po mom misljenju windows 8.1 je daleko najbolji sistem na kome sam radio, posle par sati rada na njemu ja sam frapiran kako sistem radi i koliko je mocan daleko najbolji sistem do sad sto je microsoft izbacio na trziste za nas smrtnike. Moje skromno misljenje.

2) Vec dugo vremena savete koje daje Shakajaada i covek koji nije sa ovog foruma sHaRewbb (znam da je zabranjena reklama samo pominjem nick name bez da ga reklamiram jer nema potrebe svi koji su na netu znaju ko je on) uzimam za ozbiljno jer njihov rad cene mnogo uceniji ljudi od mene i tebe zajedno bar jedno sto puta obojica prvo daju savet aktivacije putem skype pa onda sve ostalo. Tako da cu se ja ubuduce drzati aktivacije putem skype.Toliko od mene da ne duzim.

3) P.S. Osvanuo je lep dan u Beogradu daj da zavrsimo vise prepucavanja sta je bolje neka ljudi sami procene. Postoji jedna poslovica u kraju gde sam rodjen: Sam pao sam se ubio. Tako da poslusali moj savet ili savet clana sss789 na vama je,necu da namecem svoje misljenje vi sami procenite sta je bolje. Pozdrav za clana sss789 i za sve ostale, lep je dan ispred nas a i ceo vikend zato uzivajte u zivotu.
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
992
Registracijom preko skype ostavljate sve podatke microsoftu jer je skype u njegovom vlasništvu,ostavljate IP,MAC,username,telefonski broj ako je sinkhroniziran,sve.. nisu oni dali slučajno registraciju preko skype.
Skype nije obavezan način za aktiviranje. Skype se koristi da bi se izbegli troškovi telefoniranja prilikom poziva M$ centru iz nekih zemalja koje nemaju broj za besplatan poziv M$ centru tipa 0800 ***** radi, reaktivacije Windows software-a.

U slučaju da dođe do kvara računara (matična ploča, hard disk...) na kojem ste prilikom kupovine dobili (i u uračunatoj ceni platili) M$ OS, prilikom servisiranja/zamene oštećenih komponenti dolazi do deaktivacije software-a zbog promene hardverskog ID-a ili kompletnog gubitka podataka, pa korisnik mora reinstalirati i/ili reaktivirati softver dobijen i prethodno plaćen uz kupljeni računar prilikom ponovne instalacije.

Software aktivirate svojim ličnim serijalima koji se nalaze na OEM nalepnici zalepljenoj na računar
. To vršite tako što pozovete M$ Call Center i reaktivirate sistem ili softver.

Poziv/aktivaciju možete obaviti preko fiksnog telefona (u slučaju postojećeg besplatnog broja u zemlji iz koje pozivate) ali i preko mobilnog, satelitskog, svemirskog... (dovoljno je da imate mogućnost tonskog biranja)!!!
[HIDE-REPLY]
Kod:
Skype, u našem slučaju, se koristi da biste izbegli troškove poziva prilikom
aktivacije softvera koji ionako niste platili
pa nema razloga da se iko prsi i troši novac na telefoniranje
zbog aktivacije!!!
[/HIDE-REPLY]
 
Član
Učlanjen(a)
22.05.2013
Poruka
189
ja koristim km spico za aktiviranje win8.1 i office 2013 i do sada nikad nisam imao problem sa aktiviranjem i radom osmice
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2010
Poruka
3
Evo jedan link kako brzo i jednostavno aktivirati windows 8,1 isprobajte 100% siguran ja ga stalno koristim koristim.
Kod:
 https://drive.google.com/file/d/0B8wt2-5MBXiyd3I1VGlJcVBvR1U/edit?usp=sharing [/ CODE]
 
Član
Učlanjen(a)
03.03.2012
Poruka
188
Najnoviji link KMSpico activatora
Kod:
http://higgs.rghost.ru/download/56655399/f921257543ab4cc49abf3887ddbd9143fab58aa2/KMSpico_9.3.1_Final.rar 100*/* radi
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
03.06.2012
Poruka
123
KMSpico v9.3.2

b1fca25f0ccb02c57c9f4671c13ca65b.jpg

Isprobao kod sebe i radi :D
Kod:
http://www.speedyshare.com/MbkX9/KMSpico-v9.3.2.rar
 
Natrag
Top