Član
Učlanjen(a)
23.02.2010
Poruka
6
Pre 10 meseci mi se pokvarila klima,u momentu kada treba da startuje kompresor padne napon zbog nekog opterećenja u celoj kući,dolazio majstor sve pregledao,menjao kondenzator,probao direktno kompresor i ništa,konstatovao da je otišao kompresor. Ja sam probao još nekoliko puta da je uključim i na kraju odustao.Pre neki dan probam kad ono sve radi i tako već 10 dana.E sad je pitanje šta se desilo???????????
 
Član
Učlanjen(a)
08.11.2009
Poruka
1
Postovani,
potrebna mi je mala pomoc. Kupio sam klimu Galanz 12H53R150P3 Galanz klima AUS 12H53R150P3 i ugradjena je od strane ovlascenog servisa pre deset dana. Klima je probana u rezimu hladjenje i hladi sasvim korektno. MAda nije bilo toplih dana da bi bilo potrebe za njeno paljenje. E sad, nedoumica... Resim da probam kako greje, posto opciju grejanja kazu poseduje. Upalim je, i stavim opciju grejanja u pogon. Namestim temperaturu na 31 C, da vidim kako greje i da li uopste greje. MEdjutim, uredjaj samo zuji li zuji i nista se ne desava, ne izduvava uopste, tokom 15 minuta koliko je pustim da zuji. U cemu je stvar?! Po meni, ako je napolju 13 C, i ja stavim da greje na 30 C, trebala bi da radi, ne? Em sto sam razocaran blago sa ugradnjom, em jos i da ne greje, mislim stvarno...
 
Član
Učlanjen(a)
01.04.2010
Poruka
3
Ako zuji i ne kreće u grijanje, najvjerojatnije je iscurio plin zbog loše izvedbe spojeva cijevi. Zovi servis da ti to riješi u garanciji.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top