KK Crvena Zvezda

Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Ja sam se ponadao kad je Lucic dosao za predsednika da ce mozda i biti bolje. I on se hvalio da je Zvezda dobila donaciju za izgradnju dve hale, ali izgleda da i od toga nema nista. Sto se tice trofeja, ukoliko se ne varam, mislim da su uzeli dva, kao pobednici Kupa Radivoja Koraca. Dobro je sto ce ove sezone sansu dobiti mladi. Nedovic i Radosavljevic su talentovani kosarkasi i zasluzili su mnogo ranije da dobiju sansu. Valjda ce biti bolje, ali sam se i umorio svake godine istih prica i na kraju svaki pocetak sezone se krece sa nule, sa novim timom i dugovima.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ja sam se ponadao kad je Lucic dosao za predsednika da ce mozda i biti bolje. I on se hvalio da je Zvezda dobila donaciju za izgradnju dve hale, ali izgleda da i od toga nema nista. Sto se tice trofeja, ukoliko se ne varam, mislim da su uzeli dva, kao pobednici Kupa Radivoja Koraca. Dobro je sto ce ove sezone sansu dobiti mladi. Nedovic i Radosavljevic su talentovani kosarkasi i zasluzili su mnogo ranije da dobiju sansu. Valjda ce biti bolje, ali sam se i umorio svake godine istih prica i na kraju svaki pocetak sezone se krece sa nule, sa novim timom i dugovima.

Mislim da će sad biti drugačije, mada me plaši što smo doveli ove strance koliko će to da košta klub u već nezavidnoj finansijskoj situaciji a sve zarad opstanka u Jadranskoj ligi.:vorred:
Ove godine ne treba ništa očekivati osim da se ne bude zadnji u jadranskoj ligi i da se ista izbori za narednu sezonu...yes3

Kad spomenu trofeje, imam jedno vrlo važno pitanje....za tebe i za sve. Taj prvi kup koji smo osvoji 2004-te, na neverovatan način, sigurno se sećaš...povodom toga je klub izbacio VHS :???: koji je jednom pušten na SOS-u. Ja sam taj VHS posle nekih godinu dana pokušao da nađem ali ga nigde nema. Čak sam pitao u onoj klupskoj prodavnici preko puta Beograđanke a riba što je radila me gledala kao da pitam...ne znam ni ja šta smile3
E ona se posle minut setila i rekla: "A da ne misliš na fudbalski klub":dntknw: (u to vreme je izašao onaj dvd sa golovima, to znaš). Ja ponovim da nije to i objasnim opet dok se ona nije konačno setila :heat: i rekla da je to imalo u malom broju primeraka i da se brzo prodalo.
Posle sam poslao mejl košarkaškom klubu na koji mi naravno nisu odgovorili :(

Jel tebi nešto poznato u vezi ovog VHS-a, može li to da se nađe :dntknw:
Ili da molim Tegeltiju da mi nareže :blush:
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Mislim da će sad biti drugačije, mada me plaši što smo doveli ove strance koliko će to da košta klub u već nezavidnoj finansijskoj situaciji a sve zarad opstanka u Jadranskoj ligi.:vorred:
Ove godine ne treba ništa očekivati osim da se ne bude zadnji u jadranskoj ligi i da se ista izbori za narednu sezonu...yes3

Kad spomenu trofeje, imam jedno vrlo važno pitanje....za tebe i za sve. Taj prvi kup koji smo osvoji 2004-te, na neverovatan način, sigurno se sećaš...povodom toga je klub izbacio VHS :???: koji je jednom pušten na SOS-u. Ja sam taj VHS posle nekih godinu dana pokušao da nađem ali ga nigde nema. Čak sam pitao u onoj klupskoj prodavnici preko puta Beograđanke a riba što je radila me gledala kao da pitam...ne znam ni ja šta smile3
E ona se posle minut setila i rekla: "A da ne misliš na fudbalski klub":dntknw: (u to vreme je izašao onaj dvd sa golovima, to znaš). Ja ponovim da nije to i objasnim opet dok se ona nije konačno setila :heat: i rekla da je to imalo u malom broju primeraka i da se brzo prodalo.
Posle sam poslao mejl košarkaškom klubu na koji mi naravno nisu odgovorili :(

Jel tebi nešto poznato u vezi ovog VHS-a, može li to da se nađe :dntknw:
Ili da molim Tegeltiju da mi nareže :blush:

Izvini Death nisam mogao ranije da ti odgovorim, imam problema sa internetom. Secam se tog kupa. Mislim da je bio u Novom Sadu i da su pobedili FMP tadasnji Refleks. Sto se tice VHS-a, ne znam nista. Da li si pokusao da ga skines sa neta, verovatno ima :dntknw:
Da si grobar, mozda bi ti Tegeltija izaso u susret, ovako su ti sanse male yes3

Mozes da pokusas da mu posaljes mail, mozda ti odgovori.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Izvini Death nisam mogao ranije da ti odgovorim, imam problema sa internetom. Secam se tog kupa. Mislim da je bio u Novom Sadu i da su pobedili FMP tadasnji Refleks. Sto se tice VHS-a, ne znam nista. Da li si pokusao da ga skines sa neta, verovatno ima :dntknw:
Da si grobar, mozda bi ti Tegeltija izaso u susret, ovako su ti sanse male yes3

Mozes da pokusas da mu posaljes mail, mozda ti odgovori.

Ok je...;)
Jeste u Novom sadu je bio. Prvo smo dobili Partizan posle produžetaka bez Jeretina, onda Vojvodinu sa Gurovićem bez Rakočevića i u finalu Refleks, mislim takođe posle produžetaka ali gubili smo 12 razlike malo više od 2 minuta pred kraj...

Tačno ću da mu pošaljem mejl, pa šta budeyes3 mislim nadam se da će mi učiniti, ako je čovek...i Grobari su valjda neki ljudi :dntknw:

Tražio sam svuda po netu, raspitivao se ali niko nema pojma :(
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Trazio sam i ja, rekoh da ti pomognem, ali nisam pronasao. Nasalio sam se malo, nema veze sto si zvezdas, Tegi jeste grobar ali dobar je lik, siguran sam da ce ti odgovoriti. Mozes da mu posaljes mail i u toku emisije ponedeljkom i cetvrtkom, samo tada je manja verovatnoca da ce ti odgovoriti jer veliki broj ljudi salje za vreme njegove emisije.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Poslaću mu danas-sutra, u stvari najbolje sutra posle emisije. Moram dobro da smislim... da ga nahvalim a da se ne uvlačim mnogo, valjda će učiniti, baš bi mi značilo da nabavim pa makar bio i VHS, posle ću to lako prebaciti na DVD yes3
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Pokusaj, on sigurno zna, dace ti neke informacije. U svojoj emisiji Zona press, covek se trudi da odgovori na pitanja koja mu gledaoci salju. Ja sam mnogo puta ostavio svoj komentar na sajtu Sos kanala i postavljao pitanja ukoliko ima nekog dobrog gosta u svojoj emisiji, nekad mi je odgovorio, nekad ne. Jeste da je to bilo davno ali mozda taj VHS jos uvek ima u prodaji.

Prikupljeno 32 000 dinara


U sportskoj hali Radničkog na crvenom krstu, odigrana je humanitarna utakmica između Radničkog i Crvene zvezde, za pomoć Kraljevu. Grad Kraljevo i okolna sela, stradali su 3. novembra u zemljotresu jačine oko 5,5 stepeni Rihterove skale. Epicantar zemljotresa bio je 10 km. od samog grada Kraljeva, u rejonu sela Vitanovac. Dve osobe su izgubile život, a oštećeno je 16 000 objekata, u 1 700 kuća više ne postoje uslovi za život.
Mnogi pojedinci i kolektivi su već uputili pomoć u pogođeno područje, a na humanitarnu akciju su se odlučili i košarkaši dva popularna beogradska kluba.
Karte za ovaj meč koštale su 100 dinara, hala je bila puna i ukupan prihod sa meča je 32 000 RSD.
Što se same utakmice tiče, Radnički je slavio rezultatom 94:88 (25:12, 23:24, 26:20, 20:32). Imali su domaći košarkaši i 22 poena prednosti, međutim u finišu je Crvena zvezda uhvatila priključak pa je na kraju poražena jednocifrenom razlikom.


Soskanal.net
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Pokusaj, on sigurno zna, dace ti neke informacije. U svojoj emisiji Zona press, covek se trudi da odgovori na pitanja koja mu gledaoci salju. Ja sam mnogo puta ostavio svoj komentar na sajtu Sos kanala i postavljao pitanja ukoliko ima nekog dobrog gosta u svojoj emisiji, nekad mi je odgovorio, nekad ne. Jeste da je to bilo davno ali mozda taj VHS jos uvek ima u prodaji.

Svakako ću pokušati, nadam se da će mi nareže pa da pošaljem nekoga da mi to uzme ili nek apošalje platiću poštarinu yes3
Sumnjam da ima da se kupi igde, kad nema u klupskoj prodavnici :dntknw:

Inače za Zvezdu na ovom humanitarnom meču nisu igrali Nikolić, Marš i Milošević.
 
Član
Učlanjen(a)
31.07.2010
Poruka
2.814
Raspitacu se i ja Death, ako pronadjem, najmanji problem je da ti posaljem. yes3
Sto se tice Zvezde, samo da se ne obrukamo Death sad u nedelju protiv Partizana.
 
Natrag
Top