'Karleuša laže, Arkan nije šamarao Minimaksa'

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
'Karleuša laže, Arkan nije šamarao Minimaksa'



SrbijaNet | 22 novembar 2010
Jelena-Karleusa-001.jpg


Nakon Karleušine izjave da je
Arkan šamarao Minimaksa, jer je od Cece, njegova porodica i prijatelji su se javili i demantovali ovu izjavu, besni što se ovako nešto našlo u javnosti. Mikica Đorđević, bivši direktor konfekcije „Prvi maj“ i najbolji prijatelj pokojnog Minimaksa kaže za Press da je Karleuša celu priču izmislila.

„To što Jelena priča je notorna laž! Bio sam blizak sa Mićom i tvrdim da nikad nije dobio šamar od Arkana, naročito ne zato što je branio Karleušu. Krivo mi je da priča takve stvari o čoveku koji je mrtav i ne može da kaže istinu, ali je zaboravila da ja postojim“, kaže Mikica i dodaje:


„Nije laž da je Arkan šamarao neke likove sa estrade, ali Miću nije dirao. Arkan i Minimaks su jedan drugog zvali „pile". Sećam se da je jedan kriminalac, koji je sada pokojni, napisao poruku Minimaksu: „Rascopaću ti glavu", jer je Mića isprozivao njegovu devojku. Arkan je odmah je reagovao i taj „žestok momak" se izvinio posle samo deset minuta.“


Sin pokojnog Minimaksa, reper Vladimir Ilić Ila, takodje je besan zbog ove Karleušine izjave. „Ne mogu da verujem da je rekla kako je Arkan šamarao ćaleta! Zna li koliku težinu imaju te reči?! Arkan jeste bio kriminalac i šamarao je ljude na sve strane, ali je bio i gospodin koji je znao prema kome treba tako da se postavi. Sećam se da je tati donosio poklone iz Pariza, još čuvam figuru sirene koju je dobio od njega.“


On ističe da neće dozvoliti JK da priča loše o njegovom ocu. „Sada mogu da sednem za isti sto sa Jelenom i Cecom, pa da vidimo ko laže. Karleuša je jedna obična seljančura i klošarka i ne znam kako je nije sramota da tako priča o mrtvom čoveku. Ostvarila je karijeru jer ima dobro dupe i sise i sada misli da može da pljuje po Ceci koja je zvezda i o kojoj će ljudi pričati i posle njene smrti, dok će Jelenu zaboraviti za nekoliko godina.“ rekao je Vladimir za Press.
 
Natrag
Top