karbonska folija za auto

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Video sam neke klipove na netu kako lepe karbonsku foliju na instrumental tablu i na ostale plasticne delove tipa centralne konzole. Imam zafiru i bas ruzno izleda taj deo jer prethodni vlasnik nije vodio racuna. Da li je neko lepio karbonsku foliju i kako ide ceo proces jer na mnogim klipovima na yt ne pokazuju bas sve i kao da kriju kompletan proces?



 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Steta sto niko nije zainteresovan za "karbonizaciju". Ja cu da odradim neke delove enterijera na mom autu

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Promenio sam auto u medjuvremenu tako da sam odustao jer ovaj nema unutrsanjih nedostataka, mada mi je u touranu zalepljen karbon na poklopcu na instrumental tabli i lepo izgleda
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.759
Moj burazer je lepio karbon na krov auta posle dve godine je poceo da se raspada, sad nebi znao koliko to moze da traje u unutrasnjosti automobila.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Spoljasnjost auta je izlozenasuncu i kisi tako da me ne cudi sto je doslo do raspadanja karbona. NE znam koliko se tesko skida tako ostecen karbon, mada ako se koristi fen, sigurno hoce da se skine, mada verujem da fen mozda moze i lak da osteti. Po meni je karbon za unutrasnje ukrasavanje auta, mada i za spoljasnje, ali ondatreba da se menja sto je sigurno dodatni problem
 
Natrag
Top