Kakvo je ovo krahiranje Windowsa

Član
Učlanjen(a)
09.03.2012
Poruka
117
Пустио ја, он одброји, али и код следећег паљења се десило. мада само једном..
 
Član
Učlanjen(a)
09.03.2012
Poruka
117
Је ли то енки програм или је унутар Виндоуса? Видим има га на Гуглу, али одакле га скинути а да не поведе са собом нежељене госте?
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.317
Је ли то енки програм или је унутар Виндоуса? Видим има га на Гуглу, али одакле га скинути а да не поведе са собом нежељене госте?
Moras ga skinuti i narezati na CD kao Boot CD,jer kad hoces da ga pokrenes moras u BIOS-u podesiti pokretanje sa CD-a i onda polako prati komande,a evo odakle ga mozes skinuti:
Kod:
http://ccm.net/download/download-24112-hiren-s-bootcd
 
Član
Učlanjen(a)
09.03.2012
Poruka
117
Хвала! Него, нисам до сада нарезао десетак дискова, од када постоје флешеви са доста Гигабајта. А лаптоп ме чесзто и зезао код нарезивања, посено ако укључим опцију са анализом. Неро ме зезао годинама, па сам скунуо ЦД бурнер, изглед ами ОК. Не сећам се има ли опција "нарезати као Бут", али проверићу.
А са БИОС немам искуства и нисам до сада чачкао да нешто не зезнем.
Једино што ми је познато је чињеница да, ако у рачунару остане ЦД, флеш итд, приликом стартовања Вибндус хоће да се подигне са њих.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.317
Хвала! Него, нисам до сада нарезао десетак дискова, од када постоје флешеви са доста Гигабајта. А лаптоп ме чесзто и зезао код нарезивања, посено ако укључим опцију са анализом. Неро ме зезао годинама, па сам скунуо ЦД бурнер, изглед ами ОК. Не сећам се има ли опција "нарезати као Бут", али проверићу.
А са БИОС немам искуства и нисам до сада чачкао да нешто не зезнем.
Једино што ми је познато је чињеница да, ако у рачунару остане ЦД, флеш итд, приликом стартовања Вибндус хоће да се подигне са њих.
Pa ako si navikao na USB,uradi sa njim,ali opet mora u BIOS-u da podesis da se pokrene program sa njega.nema sta da pogresis.Kad udjes u BIOS,potrazi komandu Boot,oznaci ga strelicom i sa enter udji u tu komandu.Unutra ces videti mogucnosti,HDD,CD Room i USB,oznaci strelicom USB,pisace ti ispod kako da overis pokretanje,obicno je F10,pa Y i Enter,posle ce izaci komanda da pritisnes bilo koje dugme da se pokrene program,ja obicno pritisnem razmak taster.Ali dobro pripazi kad budes birao komande ha Hirens-u,jer ima dosta mogucnosti.Potrazi DOS komandu,pa scan i repair HDD.To moze da potraje i nekoliko sati,nemoj se zacuditi i pomisliti da nesto nije u redu.Ako nisi siguran u to,vidi ako imas nekog drugara koji je to vec radio da ti to uradi,ali uz tvoje prisustvo,da bi kasnije mogao to sam da odradis.
 
Natrag
Top