Član
Učlanjen(a)
26.05.2009
Poruka
3
e ovako drugari,skinuo sam windows,otpakovao i dobio onaj iso file,e sad,kako da ga narezem na cd pravilno,imam nero burning rom 10,video sam negde ovde tu temu al ne mogu da je nadjem pa zato molim da mi neko pomogne,hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
pa sta ce ti iso,moras prvo da ga raspakujes i onda napravis boot cd,imas u opcijama koji ces :cd,dvd,dvd bootable...
 
Član
Učlanjen(a)
12.11.2009
Poruka
52
Ako je ISo slika kopija originala,ne treba raspakivati i ona je botabilna.Ja sam skidao razne sisteme i skoro uvek su bili boot.
problem je možda u vrsti prženja,tj.opcija burn ISO ili slično,zavisno o programu.
 
Član
Učlanjen(a)
12.11.2009
Poruka
52
Ako je ISo slika kopija originala,ne treba raspakivati i ona je botabilna.Ja sam skidao razne sisteme i skoro uvek su bili boot.
problem je možda u vrsti prženja,tj.opcija burn ISO ili slično,zavisno o programu.
 
Član
Učlanjen(a)
26.05.2009
Poruka
3
ja ne kapiram,bio je zapakovan kad sam ga skinuo,raspakovao i dobio file koji pise da je iso velicine 1G,sad hocu to da narezem i da imam uvek na discu da instaliram windows,na kojoj opciji tamo u neru da ga rezem,sta da radim,ne znam
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
za nero ne znam, radije skini power iso, odlican program, a mozes preko njega narezivati kako hoces ;)
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
power iso, magic iso, alcohol 120%... imaš i mnogo drugih
možda ti je najjednostavniji cdburner xp (besplatan je, jednostavan i preveden) na njemu odmah pri pokretanju imaš opciju snimi ISO sliku i ovo ti ne može stati na cd (možda si mislio dvd)
 
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
e jeste komplikovani braco mila, dvoklik na ikonicu ( iso ) automatski se otvara nero i samo burn na brzini cetri puta da nebude problema ako rezes na vecim brzinama.

to je sva mudrost, a ne uvaliti hrpu programa u komp.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.11.2009
Poruka
163
ides na opciju 'image burn' i rezes na najsporije (2x,4x...) ako je taj iso fajl bootabilan, ako nije onda mozes pomocu programa "nLite" da ga narezes da bude bootabilan
 
Natrag
Top