Kako viditi koje igre se mogu igrat sa odredjenom grafickom

Član
Učlanjen(a)
09.04.2012
Poruka
185
Zanima me da li ima neki sajt na kome odaberemo graficku i da nam on pokaze koje igre ta graficka moze pokrenuti ili mozda cak kompletnu konfiguraciju racunara ?
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
pazi!
izgranje igrica i kvalitet slike u igrama nezavisi samo od graficke,ona jeste jedan od najbitnijih delova sto se tice igrica,ali odma posle nje jeste i procesor racunara!
imas sajtove na kojima izaberes igru koju planiras skinut,i on ti kaze dal tvoj racunar moze da gura tu igru evo i link jednog

http://www.systemrequirementslab.com/cyri/
 
Član
Učlanjen(a)
09.04.2012
Poruka
185
Znam za to ali planiram kupovati graficku pa me zanima sajt na kojem mogu provjeriti koje igre ta graficka moze pokrenuti .
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2013
Poruka
282
Jednostavnije ti je da odes na YouTube i ukucas ime graficke npr. ASUS HD 7770 gaming.
To ti je jedan od laksis nacina da vidis sta tvoja graficka moze tjerati, a za ove sajtove koji ti sami ispisu sta tvoja graficka moze pokrenuti.
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
momce racunar je jako slozen sistem ,,a neigra igrice samo graficka!!!!
i ako nadjes sajt koji trazis sigurno ce ta grafika koji navedes biti uparena sa nekom ludom konfiguracijm koja ce moci sve.

unapred valjda znas 10video igara koje bi igro, odes redom il na YouTube ili proveris koja igrica sta trazi pa kombinujes.
 
Član
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
316
Samo upisi u google ''Can I run it'' i to prvo sto ti izbaci odaberi, pozz
 
Natrag
Top