Kako ubrzati rad browsera i svega vezanog za internet

VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.384
E vidis lepotane to se desava kad upotrebljavas tu Home verziju Win 7, ja sam skoro ispao budala objasnjavajuci jednom tu clanu nikolajubu da je ta Home verzija vrlo ogranicena, a on brate zapeo i ne popusta. Evo ti ovde taj grupni editor, ako radi, malo sam umoran od objasnjavanja.
Kod:
[URL="http://www.askvg.com/how-to-enable-group-policy-editor-gpedit-msc-in-windows-7-home-premium-home-basic-and-starter-editions/"]gpedit.msc ...stranica[/URL]

...naravno nije svaka verzija takva, ima razlike i tu, al mozda si se zeznuo u slovima, ne postoji...gpsedit.msc, nego ...gpedit.msc, ono"s", je suvisno.
Slazem se sa tobom malo zamori ponavljanje istog.Na prvoj stranici detaljno je objasnjeno i sve potrebno ostavljeno da se moze kopirati tu je i video tutorijal sa kojim se tesko moze pogrjesiti.Treba polako sve odraditi i rezultat je tu sto je ocigledno po broju ljudi koji su ovo podrazli.
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
25
Kad otvoris sta ses da slusas i gledas na You Tube,gore gde je adresa izbrisi zadnju oznaku watch?v=L2TWK9fzmOw do / crte i upisi HTML5 i klikni na pretragu otvorice ti se sledeca strana i klikni na plavi okvir gde ces pokrenuti html5 player i nece vise biti kocenja.Normalno vrati se na onu stranicu sto si gledao.Bice posle u redu sta god da otvoris.

Hvala najlepse i ja sam imao isti problem i uspesno resen . pozzz
 
Učlanjen(a)
15.06.2014
Poruka
4
Speed Gear v7.2 па да видиш како се све врти као муња (само не треба претерати онда се залуди).
 
Član
Učlanjen(a)
01.10.2009
Poruka
90
evo ja nemam POTRS a koristim w7x64 ultimate :( p0kusavao sam da dodam da se vidi,isao na show all device ali mrka kapa :( neki savet??
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
32
win 7 x 32..radi odlicno..koristim Yandex browser..toplo preporucujem ..hvala majstoru :)
 
Natrag
Top