Kako srusiti sisstem?

Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
:dntknw:
Ma nema veze....
Mislis da nece nekom slicno nesto da se desi....
I ja sam stigla na ovaj forum kada sam napravila glupost na kompu...
Ko zna zasto je to dobro....
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2009
Poruka
436
Hoce definitivno ali bolje da se promni ime topica, i ovo je u stvari tutorial kako oboriti i podici sistem, poshto lika nema :)
 
Član
Učlanjen(a)
26.06.2009
Poruka
3
ma samo ubaci cd od windowsa i restartuj kompjuter kad ti se pojavljuju ona crna slova pri paljenju pritisni enter i onda će te pitati želiš li instalirati windows

razumeš nemoraš ga rušiti.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
02.05.2009
Poruka
30.677
A zasto mu jednostavne ne kazete kako da zameni sistem???

Izvinjavam se, ne znam da li je dozvoljeno, ali da ne bih svaku sliku pojedinacno prenosila, za sve koji ne znaju postupak ovde je objasnjeno u slici i reci

Kod:
http://www.ic.ims.hr/xp/install_xp.html
samo da dodam, ako covek ne zna da reinstalira sistem nemojte mu pricati o kopanju po registy i sl. bolje mu stvarno pomozite



Za ovo ti stvarno sledi jedno veeliko hvala,jes rasprava bila u julu,ali onaj program,sajt,šta već uvek je aktuelan
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2009
Poruka
1
;)) najbolje ti je ako nisi upucen za obaranje sistema ...ides fino tamo i vratis mjesec dana unaprijed:::::)
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
Ok, nije se lepo izrazio, ali mi smo ga dobro razumeli, zato ako ne mozemo da mu pomognemo onda da ga ne zbunjujemo dalje.

izvinjavam se adminu ako ovo lici na raspravu, samo sam zelela da pomognem coveku koji je trazio pomoc.

slazem se sa bubamaricom. nismo svi potkovani "strucnim" izrazima.nekad je dovoljno, jednostavno uputiti clana na pravu adresu i resavanje problema....hvala
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
4.109
podizanje windowsa u slikama

:download:

Kod:
http://rapidshare.com/files/201151545/instalacija_windowsa_by_sajber.rar

pass : dust

dust
 
Član
Učlanjen(a)
16.11.2009
Poruka
21
Ako ti treba postupak reinstalacije sistema sa svim podesavanjima javi mi, pa cu da ti posaljem kako sve to da uradis. Postupak nije tezak ako imas cd sa operativnim sistemom, drajvere koji su dosli uz racunar kada si ga kupio.
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
513
To je bilo pre pet meseci covek je verovatno dosada resio problem, ma kakav on bio.
Administacija bi mogla da lock temu.
 
Natrag
Top