Kako skinuti nešto sa SerbianForum-a?

Član
Učlanjen(a)
02.10.2009
Poruka
2
Imam problema sa fileserve-om, kada hocu da skinem nesto trazi mi cod, odnosno moram da upisem slova koja se prikazu. To nije problem kada sam stalno pored kompjutera ali ne mogu da koristim JDownloader, da iskopiram linkove i da ga ostavim da radi, jer ako nisam tu da upisem cod prekine mi download. Molim ako bilo ko zna mogucnost da se to izbegne, da mi odgovori kako to da uradim.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Imam problema sa fileserve-om, kada hocu da skinem nesto trazi mi cod, odnosno moram da upisem slova koja se prikazu. To nije problem kada sam stalno pored kompjutera ali ne mogu da koristim JDownloader, da iskopiram linkove i da ga ostavim da radi, jer ako nisam tu da upisem cod prekine mi download. Molim ako bilo ko zna mogucnost da se to izbegne, da mi odgovori kako to da uradim.

Resenje ti se nalazi ovde.......nemoras duboko temu razradjivati vec samo koristi Fileserve generator........

http://serbianforum.org/tutorijali/...hotfile-premium-download-pomocu-cookiesa.html

pozzzzzzz
 
Član
Učlanjen(a)
01.12.2010
Poruka
4
Kako da skinem filmove sa IMDb-a? Registrovala sam se na sajt, ali nikako mi ne polazi za rukom.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Kako da skinem filmove sa IMDb-a? Registrovala sam se na sajt, ali nikako mi ne polazi za rukom.

Sa IMDB nemozes skinuti nikako........ali ako se posluzis ovim tutorijalom

http://serbianforum.org/tutorijali/29871-hakovanje-imdb.html

pomocu addona i skripti koje ces instalirati moze te uputiti imdb odakle zapravo mozes skinuti zeljeni film.....

10508897.jpg


46114274.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
27.02.2011
Poruka
0
Extra... Svaka ti čast na ovim podacima... Mislim da bi trebao da se preimenuješ u boki car! Ali, vidiš, meni je preko potreban način skidanja fajlova sa ex.ua, pošto mi je ovo što je u tutorijalu poznato... Bio bih veoma zahvalan za najkraći mogući opis...
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Extra... Svaka ti čast na ovim podacima... Mislim da bi trebao da se preimenuješ u boki car! Ali, vidiš, meni je preko potreban način skidanja fajlova sa ex.ua, pošto mi je ovo što je u tutorijalu poznato... Bio bih veoma zahvalan za najkraći mogući opis...

Koristi hidemyass i koristi proxy posto ima blokada za nasu zemlju....

 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top