Како скидати апликације које су недоступне у Србији

UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
Апликације које не можете скидати из Србије могуће је скидати променом IP адресе која одређује вашу локацију.
Један од најлакших решења је да инсталирате Tor Browser.
Са доње адресе преузмите фолдер:
https://hotfile.com/dl/230924363/790950a/Tor_Browser.zip.html

Распакујте га:
1.PNG

Кликните на Start Tor Browser и покренуће се инсталација после које ће те добити:

2.jpg

Где вам стоји опција Use A New Identity. Кликом на ту опцију мењате IP адресу а са њом и локацију.
Остаје вам да у самом претраживачу укуцате, ископирате, GooglePlay адресу са жељеном апликацијом и покренете тражење. Отвориће се жељена апликација са новом приступном тачком која вам омогућава да скидате жељену апликацију.

3.jpg

Ако вам се деси да опет немате приступ апликацији, промените IP адресу кликом на:

2.1.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
795
Moze li neko da me savetuje. Imam FireFox i nevidim nista sto je napisao zx16. I nije mi prvi put.
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
795
Pravo da ti kazem zezas sa cirilicom. Stavio sam enkoding i procitam ali negde ne vidim nista. U ovom prvom postu da li si pisao ili ne ja vidim prazno. Vidim ti prazno u drugim temama. Na nekim mestima.

Sad si otvorio temu Како скидати апликације које су недоступне у Србији. Nisi stavio znak pitanja pa predpostavljam da si postavio nesto, posto nisi pitao. [h=2]
[/h]
 
Poslednja izmena:
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
Pravo da ti kazem zezas sa cirilicom. Stavio sam enkoding i procitam ali negde ne vidim nista. U ovom prvom postu da li si pisao ili ne ja vidim prazno. Vidim ti prazno u drugim temama. Na nekim mestima. Nemam objasnjenje drugo.
Писање ћирилицом не називај зезањем!!!
Пишем писмом које волим и које је и уставом загарантовано!
Промени Browser!
 
Član
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
224
Tor користим за одлазак у deep web а за промену IP адресе има довољно програма ја најчешће користим :
SafeIP, Hotspot Shield, Okay Freedom, proXPN...

мада ми је најомиљенији SafeIP
 

Prilozi

  • safe.jpg
    safe.jpg
    50,5 KB · Pregleda: 249
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
795
Sa telefona instaliraj
TunnelBear VPN
Kod:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tunnelbear.android&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS50dW5uZWxiZWFyLmFuZHJvaWQiXQ..

"Instaliras i registrujes tunnel bear. Kad ga pokrenes na telefonu ides na US store pa ON i sacekas obavezno da ti u status baru izadje Connected. Pre toga ides na App info od GPlay-a pa force stop, clear cache/data. Dakle nakon par sekundi nakon sto dobijes Connect otvoris GPlay. "
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
podesite da vam dole bude srpski ako je engleski onda se nekad ne vidi teks

a1.jpg
 
Natrag
Top