Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Kako sa kože ukloniti farbu za kosu

Diskusija u 'Klub za žene' započeta od crvendac_011, 19.11.2009.

1. crvendac_011

crvendac_011 Always a lady Moderator

Zahvala:
    735
    Pol:
    Ženski
    Kako sa kože ukloniti farbu za kosu

Ljepota.ba

Sigurno vam već desilo da niste znali kako da uklonite farbu za kosu sa kože nakon farbanja.

Mi vam otkrivamo male tajne:
    -Da izbjegnete mrlje od farbe na koži, prije farbanja stavite pamučnu traku na granicu kože i kose cijelim obimom glave, a čelo, vrat i uši posebno zaštitite. Nanesite vazelin ili obični losion na svako mjesto gdje se kosa dodiruje sa kožom, a to će spriječiti da se farba upije u kožu.
    -Kada već mrlje ostanu, najbolje je na njih staviti vazelin ili ulje za bebe i ostaviti preko noći. Ujutro jednostavno obrisati i saprati kožu, koja će biti bez mrlja.
    -Također, nekada pomaže da se mrlje uklone običnim sapunom i vrućom vodom
    -Mrlje možete ukloniti i mokrim pepelom cigare, koji ćete nanijeti na prsti i s njim skinuti farbu sa kože.
    -Farba se može veoma jednostavno ukloniti i sa šamponom kojeg nanesete na pamučni peškir i lagano obrišite zamazanu kožu
    -Nekada obična pasta za zube može pomoći. Stavite na prst malo paste i s njom skinite mrlju na koži.
    -Na pamučnu tkaninu nanesite malo običnog mlijeka, s kojim ćete obrisati farbu sa kože.

2. summer

summer que te vayas con el viento, como siempre Legend

Zahvala:
    202
    kako ukloniti farbu za kosu sa kože

ako vam ovi prizvodi gore navedeni nisu pri ruci, a nepušač ste, kad već perete kosu, pre nego što skroz isperete farbu, dobro istrljajte kosom ofarbana mesta. to mi jedna frizerka rekla, deluje, provereno!

3. crvendac_011

crvendac_011 Always a lady Moderator

Zahvala:
    735
    Pol:
    Ženski
    Ja pre farbanja namažem te delove oko kose nekom masnijom kremom, a posle farbanja, ako i ostane neka fleka, skinem je vaticom natopljenom alkoholom. To sam sasvim slučajno otkrila i od tada to redovno radim.

Preporučite stranicu