Kako prici nepoznatoj devojci?

Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
To je jednostavno...pridjes i kazes joj..." Od negde ste mi poznati "......i normalno ona vam odgovori....." Da ja tamo cesto odlazim ".....
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Hvala svima na odgovorima, pomazu dosta. :)
Ali mene prvenstveno zanima sta da kazem da bi zapoceo razgovor?
"Koliko ima sati?" jeste dobra fora ali je malo zastarela za danasnje vreme... Dajte mi neki primer. smile3


ima jedna fora koja uvek pali - budi svoj. pridji i odvali joj neku svoju jedinstvenu zvaku i, veruj mi, ... otkinuce!!!
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
To sa vremenom nije lose sto? A posto niko vise ne nosi sat vec mobilne telefone onda pocnes jao..kako ti lep telefon...koji je itd..itd...vidi ima i broj...jel hoces da mi ga das....:):)
 
Član
Učlanjen(a)
02.05.2013
Poruka
1
Ovako ... zelim da "smuvam" devojku iz skole ... ja imam 14 god , ona ima starijeg brata , nikad nije bila u vezi .. e sad da li da joj pridjem na keca i odmah smuvam ili ... plasim se njene reakcije i naravno njegog brata koji ima oko 17-18 god ...
Pomoc :D ..
 
Član
Učlanjen(a)
21.08.2011
Poruka
7
Mozda si do sada i smuvao,a mozda se i jos pitas sta da radis...samo opusteno,pridji i pici dalje. Ne brini se njenog brata,neces da joj lupas samare valjda? smile3
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2012
Poruka
235
ExiBitT
... plasim se njene reakcije i naravno njenog brata koji ima oko 17-18 god ...
"

Ne plasi se njenog brata, on 'radi' za tebe jer ako te i istuce u ocima devojke postaces junak...jer nije junak onaj koji bije vec onaj koji trpi.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
16.11.2009
Poruka
21
Posto vidim da ima dosta odgovora od zena, ja bih da postavim jedno pitanje. Djevojku poznajem skoro godinu dana, al vidjam je samo na njenom radnom mjestu, kontaktiramo po malo al vecinom neka neobavezna prica. Svidja mi se i ona je to primjetila posto su odnosi izmedju nas iznenada zahladnili tako da slabije kontaktiramo a i kad pricamo postoje samo prebacivanja kako zavodim udate zene, i kako stalno sam sa drugom djevojkom, iako to nije istina. Kad sam s prijateljicom izasao na pice ona je bila u tom lokalu, vidio sam da je to jako pogodilo, cak je to i moja prijateljica primjetila i rekla mi da se ja njoj mnogo svidjam. Ali po njenom ponasanju to ne bih rekao jer skoro nista ne pokazuje.
 
Natrag
Top