Kako prici nepoznatoj devojci?

Član
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
7
Ova tema je mozda, za iskusne zavodnike dosadna ali ja bih je zapoceo za nas momke koji ne umemo da se snalazimo najbolje u takvim zivotnim okolnostima.
Meni treba neki savet ili ideja kako da pridjem nekoj devojci koju prvi put vidim i upoznam je?
Glavni problem je sto ne znam sta da kazem kako bi zapoceo neobavezni razgovor sa njom.
Jednostavan primer:
Autobuska stanica, bez mnogo ljudi a devojka koja mi je zapala za oko stoji sama sa strane i ceka bus. Kad joj pridjem sta da kazem da zapocnem razgovor?

Nov sam pa se nadam da moderatori nece izbrisati ovu temu pre nego sto mi bar neko odgovori.smile3
 
Poslednja izmena:
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.981
Možda je malo glupo što ti prva odgovaram ja, kao žena, ali baš tako, na autobuskoj stanici sam upoznala jednog od svojih bivših momaka, pre nekih 12-13 godina. Sad mi je smešno kad se setim, ali eto, baš to mi se desilo, pa ću da ti ispričam kako je to on uradio.
Ja sam stajala na stanici, a on je došao. Verovatno me je odmah zapazio, pa se malo nervozno šetkao gore-dole, i u jednom momentu mi je prišao da me pita koliko je sati, malo zato što je kasnio, a malo i zato što isto kao i ti, nije mogao da se seti ničeg pametnijeg.
Rekla sam mu koliko je sati, on se zahvalio, i nastavio da šeta.
Onda je došao autobus i ja sam ušla. Nije bilo mesta za sedenje, pa sam stajala i gledala kroz prozor. Nisam ni primetila da je i on ušao za mnom i da stoji vrlo blizu. Posle nekih 500m vozač je tako zakočio da samo što nismo svi popadali. Svi su krenuli da komentarišu, neki da mu "pominju roditelje", a nas dvoje da pričamo. Ali se vrlo brzo smo temu sa vožnje skrenuli na lične stvari, tako da mi je do momenta kad sam krenula da siđem već tražio broj telefona. Obzirom da je bio zanimljiv, i on se meni dopao, dala sam mu broj telefona, i otišla tamo gde sam krenula. Kad sam se uveče vratila kući, pitala sam mamu da li me je ko zvao. Rekla mi je da me je neki nepoznati dečko zvao već jedno 10 puta tog dana i ostavio broj telefona da mu se javim kad god da stignem.
Javila sam se... dva dana kasnije smo se videli... i narednih skoro pet godina proveli zajedno... :)
Ne znam da li sam ti i koliko pomogla. Čula sam da su mnoge od današnjih devojaka materijalisti i da malo toga, osim novca, luksuznih poklona i izlazaka, "pali" kod njih.
Ja sam za onu drugu vatijantu. Kod mene je uvek "palio" samo i jedino šarm.
Potrudi se da budeš zanimljiv, da bar deluješ sigurno u sebe, da se što više smeškaš, i to je, za početak, dovoljno... :)
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2009
Poruka
18
Ma samo zapocni pricu s njom, na bilo koji nacin, a onda sve ide nekako, nema tu objasnjenja kako, to ide u odnosu na situaciju, bitno je, kao sto djevojka pre mene napisa, da imas sarma, da si duhovit (ali ne da pravis budalu od sebe), djevojke vole zanimljive tipove a prvi ti je utisak najbitniji, a onda sve vec lakse ide. Dakle, samo kontakt na bilo koji nacin - lepa rec i gvozdena vrata otvara:dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Moj savet je samo iskrenost, bez foliranja i maski, uz dozu humora i kulture! Ako ti se neko sviđa-priđi i tako reci (šaljivo, simpatično),ako praviš taktike i smišljaš fazone, čekaš pravu priliku-ništa od toga...
 
Član
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
7
Hvala svima na odgovorima, pomazu dosta. :)
Ali mene prvenstveno zanima sta da kazem da bi zapoceo razgovor?
"Koliko ima sati?" jeste dobra fora ali je malo zastarela za danasnje vreme... Dajte mi neki primer. smile3
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.981
Hvala svima na odgovorima, pomazu dosta. :)
Ali mene prvenstveno zanima sta da kazem da bi zapoceo razgovor?
"Koliko ima sati?" jeste dobra fora ali je malo zastarela za danasnje vreme... Dajte mi neki primer. smile3

Ne pali jedna ista fora kod svih devojaka... svaka je drukčija. Pogledaj je malo bolje, pa možda dobiješ inspiraciju kako da kreneš... :)
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
Ne pali jedna ista fora kod svih devojaka... svaka je drukčija. Pogledaj je malo bolje, pa možda dobiješ inspiraciju kako da kreneš... :smile:
to je tacno ...
ja mislim da imas veci problem nego sto mislis. prvo treba da izbacis sebi iz glave ovaj problem koji si inace postavio kao pitanje . netreba da te brine sta reci niti sta uraditi u datoj situaciji. prosto samo uradis i to bez razmisljanja. jer sto vise budes razmisljao sta ces reci ili uraditi to su ti manje sanse da ista i uradis ( sto zbog povecanja straha sto zbog vremena sto sbog otvaranja raznih mogucnosti koje naj verovatnije i neces uraditi ).
znaci , spontano i delimicno iskreno. prepusti se situaciji i ne opterecuj se detaljima koji u tom trenutku tebi mogu da deluju banalni, glupi .... jer isti ti detalji drugoj strani mogu da budu i slatki, nevini i lepi.
i pre svega nikad ne zapocinji nesto sa lazima jer ces se brzo uhvatiti u makazice i samog sebe diskriminisati .
znaci osnova jeste **** ne razmisljaj previse, nego uradi nesto *****
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
A što je pitanje "Koliko je sati?" zastarela fora?
Mislim i danas neki ljudi nose sat neki ne nose ali svi vole da znaju koliko ima sati... U ostalom to je nekako i najnormalnije pitanje...
Na buskoj stanici je zgodno i patanje da li skoro prošao bus broj taj i taj?!...
Ne deluje napadno a opet je neki kontakt... Posle ide pitanje da li dugo čekaš, pa ako nije napadno ja se zovem tako i tako a ti... I, eto...
Samo bez puno razmišljanja i strategije! Opušteno, blago samouvereno i spremno sa šalom na svoj račun...

Ps ja sam sedela i čitala knjigu a moj tada dečko u najavi je prišao i pitao šta čitam i zašto baš to i eto ti razgovora
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Ma napravi u startu neku foru, umesnu, ali duhovitu, pa ako je napicena i ako te iskulira onda nista. Ali ako uspes, uspeo si. U svakom slucaju si na dobitku. A to kakvu ces foru da napravis, to je stvar trenutka. Neces mi verovati, ja sam svoju sadasnju devojku (dve godine smo u vezi) upoznao na izborima i smuvao na foru: Imam upalu. Na njeno pitanje o kakvoj je upali rec, odgovorio sam da su mi upale gace u du**. Ne znam sta mi bi da odvalim tako nesto, ali super je ispalo. Sem toga, pricao sam viceve o ciganima, sve dok nisam primetio da cigani koji su cuvali kutije, napustaju prostoriju jedan po jedan (uopste ih nisam video). Jbg, nemoj ja da ti pricam sta treba da radis, snadji se malo.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Hvala svima na odgovorima, pomazu dosta. :)
Ali mene prvenstveno zanima sta da kazem da bi zapoceo razgovor?
"Koliko ima sati?" jeste dobra fora ali je malo zastarela za danasnje vreme... Dajte mi neki primer. smile3

Ovo mi je u trenutku palo na pamet.Recimo,ako se cesto susrecete na autobuskoj stanici,mozes da je najnormalnije pozdravis,kao da se poznajete,i da,onako saljivo,pitas:"Ko casti sledeci put kad se vidimo?".Valjda ces moci da protumacis po njenoj reakciji da li je zainteresovana...Ne znam koliko je originalno,ali tako nesto mi je palo na pamet... smile3
 
Natrag
Top