Kako potpuno obrisati program u Windowsu 8

MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.073
Pokusajte sa revo opciju forced uninstall i ukucajte tacno ime programa, pa ce revo ponuditi download loga za taj program i ocistiti ostatke. Drugo resenje je windows installer cleanup utility, znam da je dobro radilo na xp-u i cistilo install logove. Treca solucija je pretraga registry-ja i brisanje nepotrebnih rucno(mukotrpan posao :D).
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2010
Poruka
29
Ajde pogledaj dali imaš folder od GeoSofta na ovoj relaciji C:\MyDocument\GeoSoft\
Pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2010
Poruka
29
Дакле, без губљења времена да запоцнемо подучавању. Узели смо Мозилла Фирефок као пример у овом упутству:

Ми смо подељени овај текст у 4 корака:

Деинсталирате Коришћење Цонтрол Панел
Обриши Преостали датотеке и мапе из Програма
Уклањање софтвера Кеис из Виндовс Регистри
Празно Темп Фолдер
Izgleda mi da si samo uletela u temu a pre toga nisi pročitala sve odgovore i probleme koji su se javljali, ovu dopunu koja ide uz auto cad program instalira na posebnoj putanji koju sam naveo u prethodnom postu te treba proveriti tamo a ne u program file , neznam da li je član " zarec44" pročitao moj prethodni post i proverio na navedenoj lokaciji
Pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
69
Probaj ovu varijantu,:.
Klikni start u RUN upisi system configuration, kad se tvori imas Genral, Boot, ti klikni na boot kad se otvoti vidjeces ::: windows8 i ako imas jos koji windows, markiraj win koji hoces da brises i malo nize imas delete.

probaj.
Puno uspeha ti zelim.
, t
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Nece na glavni folder da izbrise sve,ali kada udjes u folder,pa u pod foldere,cak ni onda nece sve odjednom da izbrise vec po 10-ak fajlova,jer ako je to veliki i obiman program i ako se ne deinstalise kako treba tesko ga je obrisati.A posto si ti deinstalisao deo njega onda slobodno udji u program files i gde nece da obrise folder,onda udji u podfolder,a ima i gde ces morati posebno njefove fjlove da brises.Jeste nekad mukotrpno,ali sigurno uspeva.A ima jedan mali stari i besplatan program koji moze to da ti resi.AGENT RANSACK.koji je kao pretrazivac na Win.u.Upises u njega koji je to program i odredis na kojoj je particiji i na SEARCH.I kada ti pronadje svaki fajl od tog programa,mozes da izbrises u njemu.Samo desni klik na te fajlove gde se nalazi i delete i oslobodice te svih problema.Samo pazi ima slicnih fajlova da ne obrises nesto od drugog programa.
 
Natrag
Top