Kako poslati email više osoba?

Učlanjen(a)
29.03.2013
Poruka
82
Ćao svima.
Kako odjednom da pošaljem email na više email adresa a da osobe koje su primile email ne vide kome sam sve poslao taj email?

Ovo hoću da izbegnem
Q5sjmER.png



Znači, kada pišem email unesem email adrese više primaoca te kada primaoci prime email, primaoci vide listu email adresa kojima sam poslao email.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Pošalji jedan mail, pošalji drugi mail, pošalji treći mail, pošalji četvrti mail... Šalim se :D

A da probaš Bcc?
 
Učlanjen(a)
29.03.2013
Poruka
82
Da, korišćenje BCC polja je odgovor na moje pitanje.

KXwjGeN.png


Koliko god email adresa primalaca da ubacim, ni jedan primaoc neće videti kome sam poslao email.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Kristi, imam neki osecaj da si ti ovo vec znao,
.imajuci u vidu moj osecaj da ocenim coveka,
..sticem utisak da postavljas pitanja, na koja vec znas odgovor.
Ako se varam i ti spadas u grupu izuzetno-brzo-kapirajucih ljudi,
onda se naravno ...izvinjavam i cast nam je da te imamo ovde.
..ha ...dobar posao i samo napred sa pitanjima, ..prosta, ali korisna.
 
Učlanjen(a)
29.03.2013
Poruka
82
Nažalost, na pitanja koje postavljam ne znam odgovor pa zato pitam na forumu.
Vaše potencijalno shvatanje da znam odgovor na postavljena pitanja je predpostavljam rezultat mog bogatog verbalnog izražavanja.

Elem, Baziliče mnogo Vam hvala na svakoj pruženoj pomoći zato što ste mi odgovorom na postavljeno pitanje omogućili da dopunim znanje iz sveta kompjutera za koji sam veoma zainteresovan.

dopuna:
Razlog traženja odgovora na postavljeno pitanje je zato što primam email obaveštenja o umetničkim dešavanjima te nekada vidim listu od mnogo primaoca a u 99% ne saznam za listu primaoca.
Onda sam počeo da shvatam da pošiljaoc nešto uradi kako se ne bi videli svi primaoci.
 
Natrag
Top