Kako obrisati profil na fejsbuku?

Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2
Mnogi ljudi koji zele da obrisu svoj profil ne znaju kako, pa evo kako...
Idite na Login | Facebook i kada potvrdite reci ce vam da vam se vas profil brise za oko 14 dana. Na profil nemojte ulaziti narednih 14 dana jer vam onda nece biti obrisan... :)
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ima jos brzi.....zamenis profil sa nekim " Bez Veze "........a, sebi otvoris " Drugi ".......
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Ja sam bio na FB 2 meseca ,smorio me ,obrišem sve slike i albume,ostavim samo profilnu sliku koju sada imam na avataru ovde,obrišem sve aplikacije i informacije pa odem na Account : Delete account : Permanent
Type your reason: Teraj se u k****
i onda su izbacili sliku 5 mojih drugova i drugarica i napisali ispod slika kako ću im nedostajati...u tom momentu sam imao želju da oborim sve njihove servere od besa...:fool:
Kada koristite permanent odstranjivanje ne pojavljujte se na FBu 2 meseca i vaš account nestaje
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ja sam bio na FB 2 meseca ,smorio me ,obrišem sve slike i albume,ostavim samo profilnu sliku koju sada imam na avataru ovde,obrišem sve aplikacije i informacije pa odem na Account : Delete account : Permanent
Type your reason: Teraj se u k****
i onda su izbacili sliku 5 mojih drugova i drugarica i napisali ispod slika kako ću im nedostajati...u tom momentu sam imao želju da oborim sve njihove servere od besa...:fool:
Kada koristite permanent odstranjivanje ne pojavljujte se na FBu 2 meseca i vaš account nestaje

Jesi li cuo da je neko komentarisao...tipa " FaceBook je sr..e ".........yes3
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Nekoliko ljudi...a od mene to možete da čujete non stop...
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Zasto se muciti sa brisanjem ... Ne otvoris ga i gotovo a i jednostavnije je ....
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Zato što nemaš vremena da objasniš ljudima da imaš fejsbuk ali nisi na fejsu :D
Moraš da obrišeš profil da ne bude zabune,korišćenja tvojih podataka u zle i nečastive svrhe...da bi mogli da naprave popis stanovništva i slične stvari...
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Zato što nemaš vremena da objasniš ljudima da imaš fejsbuk ali nisi na fejsu :D
Moraš da obrišeš profil da ne bude zabune,korišćenja tvojih podataka u zle i nečastive svrhe...da bi mogli da naprave popis stanovništva i slične stvari...

Nesto kao Penta ..... Gon ..... A?
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Ako ti kažem moraću da te ubijem,ako ti šapnem moraću da te osakatim...
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
pa deaktiviras ne moras brisati .... moz odlucis da se vratis nikad se ne zna
 
Natrag
Top