Kako obrisati ostatke igrice sa harda

Član
Učlanjen(a)
12.09.2010
Poruka
1
Prilikom instalacije igrice Assassin's Creed 2 došlo je do nekih problema, pa sam je obrisala. Kada sam ponovo pokušala da je instaliram stalno mi daje uninstall. U control panelu na add and remove stoji da je zaostao neki file od 6 MB koji se nalazi negde na hardu, ali ga ne mogu naći i "ručno obrisati". Ako neko zna šta treba raditi, a da to nije ponovna instalacija operativnog sistema ( koristim Windows XP ), molim za savet. HVALA
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Jesi li izbrisala folder iz Program Files-a.
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Prvi način: dvostruki klik na My Computer, add or remove programs, nađi ga tu i klik na charge ili remove; zavisi šta ti ponudi.

Drugi način: ako ti je nešto ostalo i ne može ti pomoći gornje uputstvo napravi ovo:

Klik na start, pa onda na search. U donjem lijevom uglu imaš jednog malog žuću (psa), a iznad njega opcije šta tražiš. TGebi treba opcija all files & folders. Klik na nju. Upiši u prvi prazni stupac naziv te igre (PUNI NAZIV; onako kako ti glasi naziv igre na desktopu, ili već gdje si je smjestila.

Prije nego što zapoćneš traženje imaš 2 opcije za štikliranje (kada si ga skinula i koliko prostora zauzima (MB ili GB). Na obe dvije označi Dont remember i klikni na search. Ako ti nađe (mora) ideš klasiku; desni klik miša i delete.:yea:
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
Mozes probati i sa search,ako ga nenadjes u program filesu gdje se najvjerovatnije i nalazi.
 
Natrag
Top