kako obrisati microsoftov nalog na windows 10

Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Pre par dana sam instalirao Windows 10 Pro i svidja mi se kako sve to izleda, a pre toga sam imao windows 7 jer mi se nije svideo windows 8.1.

Interesovalo me je sta ima u windowsovoj prodavnici pa sam bez veze napravio microsoft nalog (hotmail) i ukucao ga i posle toga mi svaki put kada se pali komp trazi d kucam tu sifru od microsoftovog naloga. Da li postoji nacin da iskljucim tu sifru da ne moram da je unosim kada se pali komp ili jos bolje da obrisem windows nalog?

Ja sam pokusavao da obrisem windows nalog, ali na zalost nisam uspeo jer mi stalno trazi neka sigurnosna podesavanja, tj. trazi da mi na broj telefona poslaje kod, a ja sam kucao neki bez veze broj tako da sam se tu zaglavio i samo se vrtim u krug.

Instalirao sma ja mnogima windows 8.1 i tamo sam bez problema isklucivao to da im ne trazi lozinku prilikom paljenja, ali na windows 10 ne mogu da se snadjem da nadjem tu opciju.

Nadam se da necu morati ponovo iz pocetka da instaliram windows i sve programe koje koristim jer sam taman sve lepo skockao i nasminkao.

Hvala unapred
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
How to Disable the Windows 10 Email Login

Kod:
https://www.infopackets.com/news/9650/how-disable-windows-10-email-login
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Hvala druze. Cim dodjem kuci pogoedacu link i probati pa javljam sta sam uradio
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Uspeo sam. Hvala puno jos jenom.
Drugio nacin je run/control userpasswords2 ili run/netplwiz pa se podesi šta je potrebno
 
Natrag
Top