Kako napraviti forum besplatno sa .com ili .net

Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
pozdraw,moze li mi neko reci kako da napravim forum besplatno ali da bude ovako nesto
Kod:
[URL="http://www.primer.com/"]ICDS - E-Learning, Rich Media Content and Business Process Consulting[/URL]
. ili .net ili .org ili .rs ili bilo sta samo da nema free forum.com.....
ako moze,molim vas detaljno da napisete kako:)hvala unapred
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
oce neko da odgovori

p.s. onaj kod se sam nekako napravio gore

nprimer ovako blablaforum.com ili blabla.net...
jer moram da uzmem hosting,pa na njega da stavljam forume,ali neznam kako se pravi forum,a hteo bih da pocnem da iznajmljujem forume!!!
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
pa imam 5-6 takvih foruma
ali sta treba da uradim ili da platim da bih mogao da pravim prave forume sa .com i da ih prodajem
 
Član
Učlanjen(a)
25.09.2010
Poruka
88
ti sad ako vec znas da dizajniras forume mozes ljudima nudit forum dizajn, tako da oni ti daju njihov sajt sto imaju a ti njima instaliras forum i layout i sve to
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
neznam da dizajniram forum,kako mogu ja da im napravim forum,i ako oni nemaju sajt....
 
Član
Učlanjen(a)
25.09.2010
Poruka
88
ovdje imas dosta : Skin search • Hitskin.com
samo izaberes template i addujes adresu u koju ces da instaliras forum i to je to, a posle preko admin panel-a mozes da promjenis sitnice: ikonice , background itd samo sto moras da znas i photoshop da bi to uradio
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
skinuo sam forum na moj racunar,neki php....imaju tamo ikonice,logo......jer mogu logo u paintu da uradim...pa zamenim sa vec postojecim fajlovima i kako to dalje da pstavim kako forum na netu da bude napimer
izmenio sam logo,background....
zove se primer
i kako to na netu da bude ww w.pirmer .com ili .org ili .net......
jer treba na neki hosting to da uploadujem....
 
Član
Učlanjen(a)
25.09.2010
Poruka
88
da nije to nikakav problem
ako razumes php onda mozes sve direktno iz tog fajla promjenit ali za pocetnike bolje je posle sto instaliras forum u websajt ides na admin panel i tamo ti ce biti sve jasnije
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
jer mogu ja da napravim svoj hosting i onda da tu uploadujem koliko ocu foruma,i tako da ih prodajem
 
Natrag
Top