Kako nalepiti prevod na DivX filmove?

Član
Učlanjen(a)
12.11.2009
Poruka
52
Trebalo bi da može DiviX,to je samo kompresovani AVI format.verovatno je druga greška u pitanju.
Ja bih preporučio Alok Video Joiner.Još je brži i jednostavniji od Pocketa kojeg i sam često koristim.Jedino prevodi moraju biti
u srt. formatu. pozdrav.
 
Član
Učlanjen(a)
05.10.2009
Poruka
17
Ma ovo je zaista odličan program i lako se rukuju njime. Ja obično izaberem HDTV format, umesto Home Theatre. Titl se zalepi a kvalitet slike se ne razlikuje od slike sa originalnog DVD-a iako zaprema daleko manje ''storage memorije''. Hvala još jednom.
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
8
Pokretanjem FF birate u koji format zelite da konvertujete film np. sve u avi. Otvara se prozor za dodavanje fajla gornji desni ugao. Kada ste dodali zeljenji fajl kliknete na ikonicu FF-Mogucnosti gde mozete menjati parametre izlaznog fajla.Preporuka zadrzati orginalne parametre, u delu Titl jednostavno dodate odgovarajuci titl , cod strana je 1250 za nasa slova, ono sto me je odusevilo je da titlove sa extenzijom sub samo preimenujete u srt i nalpi ih bez problema.Kliknete na OK potom start i prevod je nalapeljen.
P.S. kako program ima i nas jezik predhodno podesite font i boju titla u uvodnom prozoru FF klikom na Zadatak, potom Mogucnosti ,pa promenite font koji ima i naše karaktere.Iz nekom meni nepoznatog razloga ( pouzdano znam da je autor ovog programa srbin) orginalni font ne podrzava nase karaktere pa ga zamenite nekim koji podrzava.Moj omiljeni je Tahoma.ttf ali vama ostavljam da birate. Nadam se da sam bio od pomoci.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
01.03.2013
Poruka
1
I meni treba isto zbog tv-a, al imam problem sa zuvkom i slika je dosta losija... Ako moze neka pomoc, hvala!
 
Natrag
Top