Kako komunicirati u Counter Strike 1.6.pomoću mikrofona ?

Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
Pozdrav.

Šta je potrebno da bi mogao pričati sa frendom pomoću mikrofona u C.S 1.6 a da ne ometam druge igrače i da se ne čuju oni šumovi.

Jeli ustvari to moguće ?

Hvala puno:)
 
Član
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
35
Prvo treba da imas mikrofon, a prica se na K ali ja licno sam stavio i V da bih mogao i tokom igre da pricam.
A sto se tice tog ometanja dok si ziv cuju te samo tvoji, a kad si mrtav cuju te samo mrtvi bilo ts bilo ct, a da mozes da pricas samo sa odredjenom osobom to jos nisam cuo
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
maxa_m85 nije loša ni ta ideja hahaha,zahvaljujem.

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

999vlada mikrofon imam ako misliš na onaj što dođe na slušalicama.Znači pritisnem V da bi moga tokom igre da pričam.Ok hvala pokušat ću.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
35
Da bi prcao na V prvo treba da podesis u options u delu keyboard
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
OFFTOPIC vlado brate koje si god. i kolko igras CS ... ja kolko znam o CS-u i kad si mrtav i kad si ziv kad stisnes K svi te cuju :p

TOPIC: Skype, jako dobrog kvaliteta MIC, nmj se derati, pricaj tiho, i normalnom brzinom zbog protoka neta ako budes brzo pricao i ako ti je spor net imas da seckas :D .... i ako si ozbiljan igrac batali pricanje i zezanje preko MIC-a razlozi:
1) Smorices ostale igrace
2) admin ce ti dati GAG
3) boljeces cuti kad ti dolazi protivnik :D
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
Ma da, Kad igramo kao klan presudna je komunikacija, mi napravimo grupu na skype i rokamo. Sad naravno ne pricamo stalno, samo bitne stvari, upravo zbog toga da bi culi korake i td. Naravno ako ti je slab protok interneta neces moci da radis i jedno i drugo. Ali moze ti vise pomoci a manje stetiti. Pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
Ma ja sam probao ovu opciju sa skypom i nisam imao nikakvih problema.Igra je išla glatko a komunikacija je bila odlična.
 
Natrag
Top