Kako iskoristiti kompletnu RAM Memoriju?

Učlanjen(a)
18.09.2014
Poruka
111
Evo upgrade-ovao sam sistem na Professional i popravio sam taj taskbar, ali nažalost tu je i dalje tih 4.00 GB RAM-a.. Sad sam i ja shvatio da je možda nešto do položaja u kućištu..
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Evo upgrade-ovao sam sistem na Professional i popravio sam taj taskbar, ali nažalost tu je i dalje tih 4.00 GB RAM-a.. Sad sam i ja shvatio da je možda nešto do položaja u kućištu..

Da li si probao da izvadis module pa da ih ponovo vratis nazad?

Mada ja mislim da ti jedan od tih modula neispravan zato ga win i ne vidi
uzmi to pa testiraj!
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.131
Da li si probao da izvadis module pa da ih ponovo vratis nazad?

Mada ja mislim da ti jedan od tih modula neispravan zato ga win i ne vidi
uzmi to pa testiraj!

Komšija, on da je isprobao bar pola predloženih sugestija, prijedloga, on bi do sada riješio taj problem. Ako se sjećaš, već sam mu predložio da ispita ram module. Međutim, on, da se ne nađe uvrijeđen, samo ponavlja kao papagaj, ali ništa ne pokušava. Zato sam rekao da plati i neko će da popravi, riješi problem.

Ljudi, deseta je stranica.....Mogao bi urednik već da zakači temu...
 
Učlanjen(a)
18.09.2014
Poruka
111
Komšija, on da je isprobao bar pola predloženih sugestija, prijedloga, on bi do sada riješio taj problem. Ako se sjećaš, već sam mu predložio da ispita ram module. Međutim, on, da se ne nađe uvrijeđen, samo ponavlja kao papagaj, ali ništa ne pokušava. Zato sam rekao da plati i neko će da popravi, riješi problem.

Ljudi, deseta je stranica.....Mogao bi urednik već da zakači temu...
Pa šta ako je 10. stranica, ima ljudi koji žele da pomognu, ako nisi zainteresovan ne moraš ni da pomažeš, doviđenja.. Problem je tu da bi se rešio.
Nije mi jasno, kako da ispitam te RAM Module..
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Pa šta ako je 10. stranica, ima ljudi koji žele da pomognu, ako nisi zainteresovan ne moraš ni da pomažeš, doviđenja.. Problem je tu da bi se rešio.
Nije mi jasno, kako da ispitam te RAM Module..


Ugasis racunar povadis ram napolje(ako imas vise komada) onda jedan ram modul ubodes u prvi slot
upalis komp i vidis da li je prijavljen u win-u ili u biosu!
Ugasis racunar taj isti modul premestis u drugi slot opet upalis racunar i vidis da li je prijavljen i tako redom dok ne ispitas sve slotove!
Posle ponovis postupak sa drugim to jest ostalim ram modulima opet ista procedura!
 
Učlanjen(a)
18.09.2014
Poruka
111
Problem sa internetom rešen konačno.. A to za RAM ću probati večeras pa ako uspe uspe.. Hvala još jednom svima onima koji su pritekli u pomoć :)
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.330
Dobro je,vazniju si stvar resio,a za RAM,ako koristis Win.7 32 bit.Mozes staviti koliko hoces memorije,on koristi do 4 GB.neznam za 64 bit-nu verziji ima razlicitih vrednosti,sto zavisi od same vrste Win.7
 
Natrag
Top