Kako igrati minecraft online

Učlanjen(a)
08.04.2011
Poruka
257
Napravio sam sobu preko (hamachi i Evolve) i preko hamachi kada sam pravio nije mi uspelo a kada sam pravio preko evolve na verziju 1.7.9 moglo mi je da igram sa drugom sada kada je izašla nova verzija 1.7.10 očita mi server lepo sve ja unesem ip tamo ponovo pokrenem sever i sve je dobro unesem podatke u minecraft dodam server i server radi ali šta je tu problem kada podatke pošaljem drugu da on unese to isto piše da mu server neće kada on napravi server pošalje podatke meni piše da meni server neće a njemu radi pa kako sada, šta da uradim ? da nam može da igramo jer mi je prije moglo preko evolve sada neće jel igra neko ove 1.7.10 online ako igra svaka pomoć bi nam dobro došla jer je raspusta ostalo još malo pa da igramo dok imamo vremena hvala.....
 
Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruka
145
Jeste uspeli da sredite ? Daj adresu hamacija da igram sa vama ako nije problem
 
Učlanjen(a)
08.04.2011
Poruka
257
A sta u stvari pise kada probas da se konektujes ????
Pa meni server radi ali kada pošaljem drugu njemu neće piše da server nije dostupan probali smo preko hamachi i evolved ali neće prije nam je moglo preko evolved ali sada neće ne znam šta je problem sve smo probali ali neće...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Cini mi se da za Hamachi treba omoguciti ipv6 za interent konekcije(desni klik na konekciju i treba isntalirati ipv6 protocol), davno sam ga koristio.
 
Natrag
Top