Kako da vratim obrisane slike sa kompjutera???hitno!!!!!!!!

Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
1
Slucajno sam izbrisao slike sa kompjutera,da li mogu da se vrate i kako???Molim za pomoc,vazne su mi te slike!!!
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2010
Poruka
228
nije baš jednostavno, ali je veoma moguće
prvo ćeš nabaviti neki program za backup podataka kao što je filescavanger 3.2, moraš da ga krekuješ, naravno, i pustiš da skenira particiju na kojoj su ti bile slike. kada ih bude našao ponudiće ti opciju za povratak istih i direktorijum u koji želiš da ih smestiš. naravno uslov je da nisi preko njih ništa upisao. :)
 
Član
Učlanjen(a)
29.09.2010
Poruka
142
Recuva je besplatan program koliko ja znam a radi istu stvar,samo je vazno da je instaliras makar na drugu particiju u odnosu na to gde su ti slike koje hoces da vratis.Naravno sve to pije vodu kako je needzha rekao ako nije nesto upisano preko toga.U svakom slucaju probaj nemas sta da izgubis.Recuva je ok i videces sam sta treba da radis,svodi se na to da iskeniras tu particiju gde su ti bile slike,mislim da mozes i da odredis koje fajlove da trazi...npr jpeg...i onda kad ti izlista spisak pronadjenih pogledaj sta je ono sto tebi treba...pozz i srecno
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
nema veze jel upisano il nije, svejedno ce naci, znam da sam nakon 3-4 formatiranja (u prosjeku nakon 2 god.) instalirao jedan od tih programa i nasao mi je podatke jos sa prvog instaliranog sistema, samo sto ce se i on namuciti da nadje te slike jer ce naci brdo podataka
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
198
Za to ima dobar program zove se UndeletePlus ako se nevaram on kada skenira hard mogu se sortirati pronadjeni fajlovi po vrsti pa je mnogo lakse se snaci u guzvi a uz to i pokaze u kakvom su stanju fajlovi tj da li mogu da se vrate...
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
315
jednostavno udjes u control pane,pa system restore i onda podesis datum koji ti treba,tj pre nego sto si obriso slike,ides dalje,komp se resetuje i gotovo :)
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
mislim da system restore ne vraca podatke, probao sam jednom pa nisam mogao
 
Član
Učlanjen(a)
27.10.2009
Poruka
358
Za to imaš dosta programa (recuva, recover my files, undeleteplus i sl....) probavao sam sa svim i isto mi spasi i recuva i ostali nisam primjetio neku posebnu razliku, također ako recuva nešto nije mogla da vrati nisu ni ovi drugi (iako su komercijalne verzije) uglavnom dosta ti ovisi i od ostalih faktora koji su ti navedeni u ranijim postovima.
 
Natrag
Top