Kako da vam se racunar ugasi sam nakon odredjenog vremena

DonMilan

Član
Kasno je poceli ste da gledate film na kompu, spava vam se, a posle vas mrzi da gasite komp, a mozda se i uspavate....


Pre nego da legnete da spavate, stavite nesto da se skida, bice gotovo za 2 sata, ali ko da ceka

Ovo su neki razlozi zbog kojih ce vam ovo trebati

Posto me mrzi da uploadujem slike i kopiram tekst uploadovao sam .pdf dokument na media fire, download je jednostavan nije potrebno da se ceka ni sekund, download odmah, nema passworda nema nista.....pozzzzZZzzzZzz

Download
Kod:
http://www.mediafire.com/file/sktvayubhbrwx16/Kako da.pdf
 
A kako spreciti da se kompjuter sam ugasi pri skidanju muzike i dr. Unapred zahvaljujem.
 
da ti se komp ugasi za neko odredjeno vrijeme nije ti potreban program, dovoljno je da u run ukucas shutdown -s -t 5000 (5000 sam naveo kao primjer, to su sekunde, vrijeme za koje ce se ugasiti), a da bi to ponistila ukucaj shutdown -a i to je to, veoma jednostavno
 
A zar nije jednostavnije skinuti neki program za gašenje koppjutera? Što se tiče gašenja kompjutera kada se nešto downloauduju, ja koristim Orbit downloauder, koji ima opciju da ne prekida skidanje, a kad se download kompletira, tek onda se ugasi. Ovo je definitivno najbolji downloauder koji sam korisitio. Možete skidati sa megavidea i još mnogo sajtova, a da nije potrebna ni registracija.
 
U te svrhe ja koristim jedan izvanredan program.....Vista shutdown timer 1.6.5.......koji ima da se downloaduje na forumu i radi i u Windowsu XP.....


92548775.jpg
 
Natrag
Top