kako da uklonim stranicu?

Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
231
2.PNG 3.PNG 2.PNG 3.PNG 5.PNG evo dokaza korak po korak instalacije.pogledaj korak 5(zaokruzeno crvenom)
 

Prilozi

  • 4.PNG
    4.PNG
    92,9 KB · Pregleda: 4
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Ma sacuvaj Boze,zapravo ti verujem, mnogi programi dolaze sa reklamama ,kao recimo ovaj stos sa instaliranjem pocetne stranice tog i tog sajta ,ti si recimo srecan sto ti nije inastalirao i gomilu search bara koji dolaze po defaultu,naravno ovi dobronamerni imaju opciju da stikliras ili ne neke dodatke tokom instalacije,ali to po nekad nije slucaj ,ja sam prekjuce instalirao program Babylon 10 ,verujuci kako cu dobiti toliko zeljeni translator na preko 50 jezika i sta se desilo cim je racunar poceo da koci,skenirao sam i ima sta da vidim...u paketu od jedanput 29 trojanca i 5 keyloggera ko sa rafa u prodavnici...znaci ono sto sam gore napisao nema veze sa onim sto se stvarno desilo ,nego sam nesto lupao,eto tako...srecni praznici...ajd ,zdravo....pozz...
Ah ,kad recimo skidas program recimo sa torrenta ,moz da se desi da je prepravljen od strane uploadera,znaci nista nije iskljuceno,cak se ide dotle da originalni programeri programa ,kako bi sabotirali torrent namerno u lancu prenosa plasiraju verziju koja je ostecena i slicni stosovi...
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Stvarno mi nije jasno zašto ljudi ne koriste Unchecky v0.3.5.
On će da otkači sve ove silne toolbarove...Vaše je samo da idete next, next, next...kao penzioneri :D


Kod:
http://unchecky.com/

Program će da se "potrudi" umjesto vas :D

1_81819558_3-uncheck.png


1_81819558_4-uncheck.png



Kod:
http://unchecky.com/
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Probao sam Unchecky i stvarno je dobar program i cuvam njegovu staru verziju,ali isto tako i sa veoma starom verzijom Revo Uninstalera zavrsavam svaki takav problem koje se desi sa instalacijom sada novijih programa.kad god ga otvorim da nesto precistim pruza mi se mogucnost da ga apdejtujem,ali uvek odbijam,apdejt i tako cu raditi sa njim,sve dok ga nekako ne ukinu,ali ovo je full verzija i imam je narezanu na CD i kada mi zatreba instalisem nju i nema nikakvih propratnih toolbarova.Sada su postali kvarni sa svakim skoro novim programom postavljaju razne toolbarove i razne druge gamadi i ne postavljaju da biras kao nekad,da mozes da decekiras nesto sto ti nije potrebno,nego tek kada instaliras program vidis sta si sve navukao.Kvarno nema sta.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.118
Probao sam Unchecky i stvarno je dobar program i cuvam njegovu staru verziju,ali isto tako i sa veoma starom verzijom Revo Uninstalera zavrsavam svaki takav problem koje se desi sa instalacijom sada novijih programa.kad god ga otvorim da nesto precistim pruza mi se mogucnost da ga apdejtujem,ali uvek odbijam,apdejt i tako cu raditi sa njim,sve dok ga nekako ne ukinu,ali ovo je full verzija i imam je narezanu na CD i kada mi zatreba instalisem nju i nema nikakvih propratnih toolbarova.Sada su postali kvarni sa svakim skoro novim programom postavljaju razne toolbarove i razne druge gamadi i ne postavljaju da biras kao nekad,da mozes da decekiras nesto sto ti nije potrebno,nego tek kada instaliras program vidis sta si sve navukao.Kvarno nema sta.

Ovo uopšte nije tačno...svaki može da se dečekira
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.318
Pa verovatno nisi koristio programe koje sam ja,gde nisi imao sanse da bilo sta uradis da se ne instalira jos nesto pored potrebnog
 
Učlanjen(a)
21.01.2015
Poruka
44
Kada imam nekih problema sa adware etc
prva stvar
1. AdwCleaner
2. Malwarebytes
3. Kaspersky Internet Security
 
Natrag
Top