Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

kako da uklonim nero show player

Diskusija u 'Zahtevi za Programe' započeta od komnenicgoran, 06.03.2011.

1. komnenicgoran

komnenicgoran Član

Zahvala:
    0
    pozdrav svima...imam problem skinuo sam nera verziju 7 i prilikom instalacije kad me pitao da nero show otvara mp4 video ja sam raskacio sve sto mi je licilo na to naime zelim da mi kao i uvek video od mobilnog otvara quick time...ali eto meni cim kliknem na video zapis od mobilnog se pali nerov plejer i u ad remove ga nema hteo sam samo njega da deinstaliram netreba mi ...kako da ga uklonim i da mi kao i pre quick time otvara video zapise od mobilnog...znaci nerov plejer je preuzeo da otvara neke video formate...pitanje je posta ga nevidim u ad remove kako da ga odstranim...hvala unapred.
  2. EuroTurs
  3. yukic

yukic Master Of The Universe Član

Zahvala:
    2
    Desni klik, properties (svojstva), i tu izabrati da otvori pomocu programa koji ti zelis i koji ti je instaliran na racunaru. Ukoliko je taj fajl u nekom odredjenom folderu, to sto budes tako izabrao, odnosice se automatski i na ostale video fajlove u tom folderu.

Moze i na drugi nacin. Naime, primetio sam da kada se instalira vise programa za reprodukciju videa, racunar uglavnom (ali ne i uvek) otvara preko onog koji je zadnji instaliran. Pa, probaj da izvrsis deinstalaciju zeljenog programa, a zatim da ga ponovo instaliras.
  4. komnenicgoran

komnenicgoran Član

Zahvala:
    0
    hvala yukic...znaci iritara me bas nerov plejer...da inace to je ok za desni klik i biram sa cime da otvorim ali ja moram nazalost uvek tako..ipak mi je zelja da izbacim totalno plejer napolje...inace probao opet quick time da instaliram ali i dalje nerov se prvo pita...moze li tutorijal kako da opet instaliram nera i sta da odstikliram pa da nema nero show plejera inace skroz mi se svidja nero 7
  5. komnenicgoran

komnenicgoran Član

Zahvala:
    0
    e,ovako...da malo doprinesem resavanju ovog problema...problem sam resio i zelim da objasnim pa ako nekom zatreba...mudra je bila necija misao ako nesto nisi dobro instalirao a ti deinstaliraj pa polako opet instaliraj...naime ako neko nezeli da mu nerov plejer otvara video zapise ,da mu nero otvara slike i da mu nero otvara mp3 onda prilikom instalacije nera kad vas bude pitao (u jednom momentu instalacije)za video,pictures i music(tu vas pita da li zelite da vam nero otvara video slike i muziku)jednostavno sve odstiklirajte(posto ce biti sve stiklirano a vi klinite na : remove all da se sve odstiklira)...znaci ovo je upalilo kod mene a inace nero 7 premium sam instalirao.

Preporučite stranicu