kako da smrsam

Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
imam 13 godina i imam problem sa debljinom popravio sam ishranu ali nista i dalje imam problem sa debljinom dali znate neke vezbe kako da smrsam i trcim ali nista.
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Stefke sve ti to ide iz glave i moras prvenstveno uticati sam na sebe u tom smislu .Jos uvek si mlad i ne bi trebalo da se opterecujes sa tim ali dopada mi se tvoja volja .Ako ti je za neku utehu i ja sam u tvojim godinama bila mali spotski tenkic pa je vremenom sve doslo na svoje .
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Trčanje,plivanje i to ti je extra! Nakon 18:00 nemoj da jedeš ništa. Budi se uvek u isto ili približno isto vreme,doručkuj (obavezno),radi šta obično radiš,ručaj (ali ne da se napucaš da ne možeš disati,već jedi lagano i polako - mozgu treba neko vreme da shvati da je želudac pun,a za to vreme možeš smazati ceo burek). Doručak i ručak tempiraj da svaki dan padaju u istom terminu.
Iz ishrane izbaci grickalice,koka kolu,slatkiše (ako ti se baš jedu - pojedi dve kocke čokolade za kuvanje)! Naravno - budi uporan u tome i isplatiće ti se!

Obrati malo pažnju na svoj pravopis! Imaš 13 godina i jako je tužno što ti rečenica izgleda onako (u prvom post-u)!
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Vuk obrati malo paznju na to da ne zameras pravopisne greske jednom detetu,seti se da smo i mi bili u tim godinama .Uzgred ,ima onih koji su daleko stariji a u opasnoj su svadji sa lingvistikom .:acute:
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Vuk obrati malo paznju na to da ne zameras pravopisne greske jednom detetu,seti se da smo i mi bili u tim godinama .Uzgred ,ima onih koji su daleko stariji a u opasnoj su svadji sa lingvistikom .:acute:
Sad mu zameriš - on sutra popravi! Kad da mu se zameri??? Kad bude imao 50 godina???
Naravno da ima i starijih koji naprave kiks (i ja to uradim),ali su stariji bili daleko pismeniji od ove SMS generacije kojima je :
malo - mawo
ljubim te - :*
tako je - jes
odlično - lol
itd,itd,itd...
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Vuk to su zargoni koji su ultrapopularni medju fejsbukovcima a koriste se kao skracenice .

Meni ne smetaju ali mi zato prilicno smeta kada cujem komsinicu koja je pritom u sferama novinarstva a koja mi kaze "bas sam se uplasila od tvog pasa " .
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Vuk to su zargoni koji su ultrapopularni medju fejsbukovcima a koriste se kao skracenice .

Meni ne smetaju ali mi zato prilicno smeta kada cujem komsinicu koja je pritom u sferama novinarstva a koja mi kaze "bas sam se uplasila od tvog pasa " .

Odosmo mi sa teme...
Da ne dužim - dao sam kritiku i stojimo iza toga i dalje! Od žargona sve i kreće!
Današnjim klincima je bitnije da znaju šta znači "lol" nego da znaju stavlja li se "J" izmedju "I" i "O"! Ende.
 
Natrag
Top