Kako da resim problem

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
19
Ok. I sta predlazes??? Vidi, ja ovaj komp imam 5-6 godina i nista nisam menjao... Sam obaram sistem a drajvere ubacujem sa diskova sto sam dobio uz komp....Dosad nisam imao tih problema a uvek sam iste ubacivao...Sta sad da radim ako vec kazes da su problem drajveri...Jel mozes ti meni da nadjes taj drajver i da mi posaljes link pa da probamo to???
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
174
ostavio sam ti u drugom postu link do najnovijih nvidijinih drajvera za tvoju graficku za XP 32 bitni
 
Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
19
Aha tacno, evo krenuo sam da skidam.. instaliracu i videcu kako radi i kako se ponasa pa cu kasnije da javim.. kad sve zavrsim....
 
Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
19
Druze ubacio sam onaj drajver i opet isti problem...doduse sad redje blicka al ipak blicka...do sad posle svakog klika on blicne a sad redje malo posle ovog novog drajvera....Ako imas neku ideju sta dalje, ti kazi....
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
174
mogu ti samo preporuciti jos da insaliras drivere za monitor i da probas ove dve rozolucije

1280x1024@75Hz
1024x768@85Hz

Kod:
http://www.helpdrivers.com/ingles/listado/dow.asp?codigo=12181
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
434
Ajde ti brate lepo nadji neki linux i pokreni ga sa cd-a pa cemo onda da budemo sigurni dali je do windows-a ili drajvera ili imas problema sa hardware-om (grafickom,monitorom ili kablom od monitora).

Gde god sam trazio nalazio sam na ovakve ili slicne odgovore.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
06.08.2009
Poruka
24.424
Da prodamo

da se uključim i ja možda bih ti mogao pomoći.Kao prvo jeli to novijeg datuma(od skora), jesi li probao da ga pregledaš antivirusom postoji mogucnost da je zaražen virusom pa mu on zadaje takve komande meni se par puta dešavalo da sa restartuje ili jednostavno zatamni slika pa onda počne da se ponaša čudno.skeniranjem sam utvrdio da je reč o virusu i jedino rešenje je( u slučaju virusa)obaranje sistema.Ako bude to imaš tutorijal o tome Kako da sami podignete svoj sistem(Windows XP)
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
434
da se uključim i ja možda bih ti mogao pomoći.Kao prvo jeli to novijeg datuma(od skora), jesi li probao da ga pregledaš antivirusom postoji mogucnost da je zaražen virusom pa mu on zadaje takve komande meni se par puta dešavalo da sa restartuje ili jednostavno zatamni slika pa onda počne da se ponaša čudno.skeniranjem sam utvrdio da je reč o virusu i jedino rešenje je( u slučaju virusa)obaranje sistema.Ako bude to imaš tutorijal o tome Kako da sami podignete svoj sistem(Windows XP)

Toga se nismo setili :???:
Ja bih prvo testirao sa linux-om da vidim hoce li sa njim da radi a ako ne onda bih preuzeo drasticne mere :dntknw:
Probaj i da resetujes bios,mozda su neka podesavanja problem,a mozda ti je nesto skrseno na grafickoj kad si vadio i cisto.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top