Kako da resim problem

Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
19
Zamolio bih sve strucne ljude ovog foruma da mi pomognu da resim sl. problem..
Ponekad mi treperi slika vrlo cudno ali vrlo retko, ali zato bilo sta da pokrenem evo da uzmem za primer IE u tom trenutku na blic se pojavi crna pozadina pa onda sve normalno...u googlu recimo kucam "serbian forum" meni ce za svako slovo dok kucam da se pojavljuje na blic crna pozadina...kad stanem i ne diram nista komp normalno radi..Kada otvorim bilo koju stranicu i udjem bilo gde opet blicne crno,posle mogu da citam recimo sve vreme a da se nista ne desava..kada recimo idem na desktop-u desni klik refresh opet na blic crna pozadina...ako ne radim nista sve je normalno a ako 10 puta kliknem refresh - 10 puta ima da se na blic pojavi sve crno kao kad se ugasi komp....STA BI TO MOGLO DA BUDE????? Imam Geforce FX 5200(graficku), IMD Athloon 2500+, 512MB RAM, maticnu Asus A7N8X.....
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
434
Hm ;)
Probaj da cackas oko rezolucije i osvezavanja slike (refresh rate), a nebi bilo lose i da pogledas da ti se mozda graficka nepregrejava.
 
Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
19
probacu i jedno i drugo, dosad mi radio i sa ovim drajverima bez problema..te drajvere sam dobio na cd-u kad i komp...Cistio sam pravinu i vadio graficku dosad 100 puta, al zadnji put sam kao debil uhvatio za hladnjak kad sam je cupao i odlepio se hladnjak..:S da to mozda nije problem??? jel ima pasta neka koja treba tu da se stavi..???MAda ne pregreva se graficka....Da nije napajanje mozda problem?? ONO MI JE BAS SUMNJIVO???? Jer dok nista ne diram,kad bilo sta otvorim, sve radi bez problema.... samo dok klikcem, kucam, otvaram bilo koju aplikaciju - samo tad se desava taj prekid sa crnom pozadinom.....
 
Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
19
Evo recimo dok sad citam ovaj post sve radi kako treba... Da predjem na nesto drugo odmah CRNO na blic....kad idem skrol opet blic...da vrtim skrol neprekidno ima neprekidno CRNO da bude...stanem sa tim -sve radi bez problema...:S
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
174
imas termo izolacionu pastu koja se stavlja takodje i na procesore ... i koji monitor imas ...
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
434
Probaj da odes u "Safe mode" kad resetujes komp pritiskaj F8 i onda u safe modu probaj nesto da radis,ako i u safe modu imas problema onda ti graficka nevalja a ako nebude problema probaj da promenis ili rezoluciju ili osvezavanje da smanjis na 60hz ili povecas na 75hz. Ps koji monitor imas i koja mu je dijagonala ekrana?
 
Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
19
Sad mi trenutno stoji na 60hz a menjao sam i na 75 itd..menjao sam i rezoluciju i sve i sve je isto...eto probacu iz safe mode pa cu da vam javim... a monitor je samsung syncmaster 755dfx od 17 inca....
 
Član
Učlanjen(a)
11.08.2009
Poruka
19
Drugari, u safe modu mi radi bez problema...dobro ne mogu da otvaram internet explorer, al mi ne treperi uopste i ne gasi se, tj ne blicka crna pozadina kao i obicno....znaci u safe modu radi bez problema... Sta bi moglo da bude sada??? jel imate neku ideju??? :S
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
174
drajveri posto u sejf modu radi sa vindovsovim generickim drajverima ...
 
Natrag
Top