Kako da kondom ne pokvari seks

Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
103
A danas sam video u prodavnici svetlece kondome ,bas su simpa ,uzeo paklo da ih isprobam .Samo 6 km za 3 komada.Al ajd mozda ustedim na svecama :dance2::blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
68
Dobri saveti... samo, onaj ko u glavi ima blokadu vezanu za kondome, teško da će moći da je prevaziđe, pa ma koliko maštovitu partnerku da ima.
Videla sam to više puta... :-(

tacno ja nemogu da ga smislim a kad stavim gubim zelju za sexom i automacki gubim erekciju tako mi je to vestacki cak mi je lepse da masturbiram nego da koristim tu plastiku
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
ja mislim da je uloga kondoma ( za starije i u braku i ako vlada medjusobno poverenje ) cisto da ustedite neki dinar tj izbeci " ciscenje" znam neke koji redovno jednom godisnje ociste " bunar zelja"
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
68
ja mislim da je uloga kondoma ( za starije i u braku i ako vlada medjusobno poverenje ) cisto da ustedite neki dinar tj izbeci " ciscenje" znam neke koji redovno jednom godisnje ociste " bunar zelja"

to su po meni neodgovorni ljudi kako mozes da napunis zenu valjda znas kad ces da 'pucas' pa izvadi oruzje po mom misljenu a i iskustvu nemoze da se omakne nikad pa cak i kad si drogiran ili pijan
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
ja mislim da je uloga kondoma ( za starije i u braku i ako vlada medjusobno poverenje ) cisto da ustedite neki dinar tj izbeci " ciscenje" znam neke koji redovno jednom godisnje ociste " bunar zelja"

Uh, kako ružan izraz "čišćenje", "bunar želja"... Možda sam samo preosetljiva... Nema veze... Malčice mi smeta što muški svet (jedan deo ) odbija da pogleda na žensku stranu... Hajde da zanemarimo zaštitu od bolesti (ako ste dugo u vezi i verni jedan drugom) i stvar tj kondom svedemo na čisto kontracepttivno sredstvo. Kondom je jeftin, jednostavan za upotrebu i u 99% apsolutno neškodljiv i za muškarca i za ženu. Da pogledamo druge kontraceptive: pilule, u pitanju su hormoni koji kod većine žena izazivaju niz različitih promena (koje se ne odnose na karakter već na ozbiljne poremećaje), spirala, uložak koji se postavlja u matericu i koji može da dovede do stvaranja čak i kancerogenih ćelija na grliću materice... Ne kažem da se to dešava uvek i svima ali dešava se! Pa zar nije malo sebično da muški izgovor bude - malo mi je neprijatan osećaj?...
Možda sam malo preosetljiva... Tja...
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
Uh, kako ružan izraz "čišćenje", "bunar želja"... Možda sam samo preosetljiva... Nema veze... Malčice mi smeta što muški svet (jedan deo ) odbija da pogleda na žensku stranu... Hajde da zanemarimo zaštitu od bolesti (ako ste dugo u vezi i verni jedan drugom) i stvar tj kondom svedemo na čisto kontracepttivno sredstvo. Kondom je jeftin, jednostavan za upotrebu i u 99% apsolutno neškodljiv i za muškarca i za ženu. Da pogledamo druge kontraceptive: pilule, u pitanju su hormoni koji kod većine žena izazivaju niz različitih promena (koje se ne odnose na karakter već na ozbiljne poremećaje), spirala, uložak koji se postavlja u matericu i koji može da dovede do stvaranja čak i kancerogenih ćelija na grliću materice... Ne kažem da se to dešava uvek i svima ali dešava se! Pa zar nije malo sebično da muški izgovor bude - malo mi je neprijatan osećaj?...
Možda sam malo preosetljiva... Tja...

potpuno si u pravu Malencice, zaista !!!
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2009
Poruka
103
to su po meni neodgovorni ljudi kako mozes da napunis zenu valjda znas kad ces da 'pucas' pa izvadi oruzje po mom misljenu a i iskustvu nemoze da se omakne nikad pa cak i kad si drogiran ili pijan


Care nebi da te vredjam ,ali koliko si star i koliko cesto imas seksualni odnos.To sa vadjenjem nije 100 % sigurno.Imas osoba koji su,kad su pjani svejedno im je (na primer ja ,svejedno mi je malte ne sve ).Mozes da svrsis i prije nego sto mislis (bolest,yticaj nekih lijekova,alkohola ,i droga.

milenčica
Sa dosta toga sa tobom slazem.
Ali za pilule imamo podjeljeno misljenje .Za mene je zdravije koristiti pilule nego ici na "ciscenje "(medicinski izraz ,ja stvarno neznam drugi osim jos abortus (ali to je opet drugi nacin ).
I usput
Ciscenje i abortus u sustini nije isto.
Ciscenje se obavlja iskljucivo pomocu Lijekova(pilula)dok abortus se radi ginekoloskim zahvato i tretira se ko operacija.U sustini je razlika u kojem je sedmici odmakla trudnoca .
Ako sam sta pogresio nek me isprave.
 
Natrag
Top