Kako da instaliram antivirus na windows 7 ?

Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
434
Avast

Skines najnoviju besplatnu verziju i eto ti.
 
Član
Učlanjen(a)
19.06.2009
Poruka
43
Antivirus programi koji sigurno rade na Windows 7 ( instalirani više puta i isprobani ) : Avast,Avira i AVG.
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2009
Poruka
3
Ja imam instaliran Nod32 full verziju..bez problema sam ga instalirala, a koristim Windows 7 (naravno komercijalnu verziju) i ukljuchen mi je deffender..
Mozhda ako skidate sa neta, ne valja link ili sam file..
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
3
Na windows 7 moze se instalirati antivirus po izboru,zajedno sa defenderom,ja sam instalirao AVG,zatim i AVAST,koji je bojli!!!
 
Član
Učlanjen(a)
31.08.2009
Poruka
43
probajte ovo

da bi vam windows 7 radio punom parom , postoji opcija koju treba ukljuciti a koja po defaultu nije ukljucena.Odnosno dodeliti sebi Full administratorska prava.naime posle zavrsene instalacije , ukucati na pretrazivanju

secpol.msc - local policies- security options - na desnoj strani ekrana trebalo bi da pise accounts : administrator account status - enabled ,

nakon toga restart racunara i pojavice vam se novi korisnik odnosno administrator, sa kojeg ce te se logovati a sve ostale naloge izbrisite.Nakon toga imacete sva moguca prava na racunaru a nece vas smarati obavestenja poput onoga da li zelite da nesto obristete i da li ste sigurni da hocete nesto da instalirate.Isto ovo moze se primenti za korisnike Viste.
Od antivirusa rade svi i nod i kaspersky i avast itd.....inace koristim nod 4
 
Član
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
10
za win 7 imas Avast home besplatnu verziju i radi dosta dobro,pozz!
 
Član
Učlanjen(a)
04.11.2009
Poruka
33
ja Imam kaspersky internet security 2010,kupio mi deda..XD,tacnije skinuo sam sa nekog sajta,a deda mi je kupio licencu..
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
ja sam ipak sa avasta home verzija. besplatna, azurira se svakog dana i zaista dobro odradjuje posao na sedmici
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
297
samo nod 32, ja stavio na win 7 nod 32 i radi perfektno moram priznati...
...:)
 
Natrag
Top